Nors dauguma šunų augintojų savo mylimus keturkojus šeria sausu pašaru, tačiau tam tikrais atvejais šlapias maistas šunims  gali būti kur kas palankesniu pasirinkimu. Toks sprendimas itin palankus žemiau išvardintose situacijose.

Jei šuo sveiksta po ligos

Kai šuo sveiksta po ligos, jam reikia lengviau virškinamo maisto.  Šiuo laikotarpiu geriausia duoti konservus, kurie neapkraus virškinamojo trakto ir padės išvengti dehidratacijos. Jei šuniui tenka girdyti vaistus, juos bus galima įmaišyti į konservus, ir vaistų girdymo procedūra šuniui tikrai nekels jokio streso. Niekam ne paslaptis, kad dauguma šunų konservuotą pašarą laiko tikru delikatesu, taigi, sveikstant po ligos tai gali būti tikrai puikus pasirinkimas.

Jei šuo yra netekęs dantų

Jei šuo yra netekęs dalies ar visų dantų, sauso maisto kramtymas gali tapti tikru iššūkiu. Konservuotą maistą nebūtina kramtyti, todėl valgymas jūsų augintiniui tikrai nekels jokio diskomforto. Šlapią maistą galima patiekti ne vien tik įprastame dubenėlyje: taip pat gali būti naudojami lėto valgymo dubenėliai ar specialūs laižymo kilimėliai, kuriuos šiltuoju metų laiku galima užšaldyti (karštą vasaros dieną tai taip pat gali padėti atsigaivinti).

Jei šuo laka per mažai vandens

Jei šuo neturi įpročio lakti pakankamai vandens, šlapias pašaras gali būti tikras išsigelbėjimas. Konservuotame maiste yra kur kas didesnis drėgmės kiekis nei sausame pašare, todėl toks ėdalas gali padėti išvengti vandens trūkumo.

Užs. 407

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: