blank

Paplūdimio prekės

Koks gi vizitas pajūryje be paplūdimio reikmenų? Iš jų tikrai reikėtų bent dviejų rankšluosčių vienam žmogui (pasitiesti ir nusišluostyti). Taip pat praverčia papildomas maišas, kuprinė arba krepšys, kurį skirsite tik ėjimui į paplūdimį. Jeigu tam naudojate savo kasdienę rankinę ar kuprinę, nenustebkite, kad net po pusmečio iš jos kris smėlis…

Jeigu turite jautresnę odą arba, tiesiog mėgstate gulėti vėsiai, būtinai įsigykite ir skėtį, kuris, esant norui leis pasislėpti nuo kaitros ir spindulių. Taip pat naudinga įsigyti nedidelę piniginę arba specialų maišelį, kuriame turėtumėte keletą eurų ledų porcijai, gėrimui ar užkandžiui, jeigu labai užsinorėtumėte. Didelių sumų į paplūdimį neštis nepatartina, nes kartais pasitaiko vagysčių. Telefonui taip pat turėkite krepšelį arba jį padėkite į šalį, nes smėlis pribyra į kone visus tarpus.

Laisvalaikiui vakare

Priklausomai nuo to, kokie žmonės esate ir kokius pomėgius turite, jums gali būti aktualūs: dviračiai ir riedučiai, kamuoliai, grilius, sporto prekės ir daugybė kitų dalykų. Čia jau reikėtų įvertinti save pačius ir pamąstyti, ką norėtumėte veikti vakarais. Kuomet oras geras, tikrai nesinorės absoliučiai visą laiką praleisti kambaryje, todėl vertėtų sutelkti mintis į tai, ką veikti lauke.

Jeigu būnate Palangoje ar Šventojoje, riedučiai bei dviračiai yra puikus pasirinkimas. Daugiau iššūkius ir sunkesnius maršrutus mėgstantiems su dviračiais patiks ir Kuršių Nerijoje.

Transportui (jeigu reikia)

Jeigu planuojate daug judėti ir pažindintis su jus supančia gamta bei vietovėmis, tuomet jums reikia pagalvoti apie transporto priemonę. Tai taip pat aktualu, jeigu planuojate pajūryje dirbti. Transporto priemonių minėjome ir ankstesnėje pastraipoje, tačiau yra ir kitokių variantų. Pėsčiomis vaikščioti ne visada yra pats patraukliausias variantas, todėl verta pasvarstyti ir apie elektrinius paspirtukus, elektrinius dviračius ar net motorolerį, jeigu norisi įveikti didesnius atstumus.

Tiesa, judėjimui tik miestų ar miestelių viduje tinka ir Segway riedžiai (jų galite rasti čia – https://www.varle.lt/riedziai-segway/).

Patogumai būste

Ne viskas, ką galima įsigyti, turi būti panaudojama lauke, aktyvaus laisvalaikio metu. Reikia prisiminti, kad dėl to, jog tai galbūt nėra jūsų tikrieji namai, juose viskas nebus taip, kaip jūs esate įpratę turėti. Bet kokiu atveju reikia įsirengti oro kondicionierių arba įsigyti ventiliatorių, kuris galėtų vėdinti orą karštą dieną. Pajūryje pasitaiko keletas savaičių kone kasmet, kai temperatūros stulpeliai rodo beveik +30 laipsnių Celsijaus arba net daugiau. Jeigu tokiu oru nėra nei debesų, nei vėjo, bus sunku išbūti patalpų viduje. Kondicionierius bei/ar ventiliatorius padėtų tvarkytis su šia problema bei išspręstų nemažą galvosūkį.

Kitos prekės

  • Spyna dviračiui – jeigu tokį turite ir negalite jo visuomet laikyti namie arba labai saugioje vietoje, būtinai įsigykite spyną, kuri labiau atbaido ilgapirščius.
  • Neperšlampami rūbai – smarkios liūtys pajūryje yra dažnesnės nei galėtumėte pagalvoti, todėl verta įsigyti ir turėti su savimi botus bei neperšlampamą striukę, kuri apsaugotų nuo žvarbių oro sąlygų bet kuriuo metu.
  • Mobilaus interneto priedėlis – jeigu dirbate kurorte arba norite dirbti, pažiūrėti serialą, pasiklausyti muzikos nuošaliau nuo civilizacijos arba ten, kur nėra gero Wi-Fi, tikrai pravers mobilaus interneto priedėlis.
  • Pakankamai kremo nuo saulės – turbūt 9 iš 10 odą po saule nudegusių žmonių sakė, kad jiems taip tikrai neatsitiks ir kremu teptis nereikia arba jo užteks tiek, kiek yra. Jeigu planuojate ilgai būti prie jūros, įdegti spėsite. Geriau pagalvokite apie tai, kaip išvengti nemalonių pojūčių dėl nudegimo.

Užs. 935

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments