blank

Kuprinė

Vienas populiariausių pasirinkimų yra kuprinės. Jos ypač dažnai dovanojamos būsimiems pirmokams, tačiau taip pat tai yra puiki idėja ir vyresnio amžiaus moksleiviams. Labai svarbu rinktis kokybišką kuprinę, kuri pasiūta pagal visus reikalavimus. Labai dažnai vaikų akį traukia spalvingos kuprinės su jų mėgstamais animacinių filmukų ar knygų personažais, tačiau svarbu ne tik kuprinės išvaizda, bet ir jos funkcionalumas.

Jeigu nusprendėte nupirkti kuprinę, reikėtų ją pirkti kartu su vaiku. Labai svarbu, kad vaikas pasimatuotų kuprinę ir išsirinktų tinkamo dydžio bei patogios formos. Taip pat skirkite dėmesio kuprinės dalims ir dekoracijoms. Kuprinės petnešos turi būti pakankamai plačios, kad neveržtų pečių, o kai renkamės kuprinę pradinukui, patariama, kad ji būtų su papildomu diržu, kuris padeda užfiksuoti kuprinę. Taip pat reikėtų rinktis kuprinę su sustiprinta nugarine dalimi, kuri gali būti paminkštinta ir su vėdinimo sistema. Tai reikalinga tam, kad būtų apsaugotas pradinuko stuburas ir sunki kuprinė nevargintų nugaros.

Knygos

Turbūt knygos yra pati populiariausia idėja, kai ieškoma, kaip pasveikinti moksleivius prasidedančių naujų mokslo metų proga. Pavyzdžiui, galite nupirkti vaikui jo mėgstamo rašytojo knygą. Arba galite nupirkti knygą apie tai, kuo jis šiuo metu domisi. Galbūt vaikas kaip tik ėmė domėtis kosmosu arba gyvūnais. Paieškoję rasite praktiškų, gražių ir įdomių knygų panašiomis temomis vaikams. Ir, žinoma, visada galima nupirkti enciklopediją, kuri parašyta tokio amžiaus vaikams.

Elektroninės knygos

Pastaruoju metu kaip vis dažniau perkamos ir elektroninės knygos. Tai puikus pasirinkimas, jeigu ieškote, kaip pasveikinti vaiką. Elektroninės knygos ypač patinka jaunimui, tad net jeigu anksčiau vaikas tokios knygos ir nėra skaitęs, nustebinsite jį parodę, kad ne tik žaidimai gali būti elektroniniai ir įdomūs. Knygos – taip pat.

Kanceliarinės prekės

Kiekvienais metais mokiniams reikia įsigyti daugybę įvairių kanceliarinių prekių, todėl jeigu galvojate, ką nupirkti vaikui naujų mokslo metų proga, kanceliarinės prekės gali būti puiki idėja. Tai yra reikalingi daiktai, kuriuos pirkti vis tiek reikės. O jeigu renkate dovaną, galite nupirkti kažką išskirtinio, aukštesnės kokybės ir kainos. Pavyzdžiui, vietoje paprasto penalo, galima nupirkti kokybišką žinomo gamintojo penalą, kuris vaikui tarnaus ne vienerius metus.

Uniforma

Lietuvoje daugybėje mokyklų yra nešiojamos uniformos ir neretai jų pasiuvimas ar įsigijimas yra papildomas finansinis sunkumas tėveliams. Todėl, jeigu šeimoje yra moksleivių ir norite juos pasveikinti, galite nupirkti uniformą. Tai reikalinga ir labai praktiška idėja, kuri tinka bet kurio amžiaus moksleiviui nuo pirmoko iki dvyliktoko.

Priemonės būreliui

Nuo penktos klasės vaikai jau patys renkasi, kokias kanceliarines prekes norėtų įsigyti, į kokius sąsiuvinius rašyti naujais mokslo metais. Todėl tokio amžiaus vaikams galima išrinkti kažką, kas susijęs su jų pomėgiais. Pavyzdžiui, penktokai ir vyresni mokiniai jau ima lankyti jiems patinkančius būrelius. Galbūt vaikas norėtų lankyti robotikos būrelį, o gal baseiną. Tam, kad būreliui pasiruoštų, galima jį nustebinti ir nupirkti priemonių, kurios bus reikalingos. Tai ypač aktualu, kai vaikai pasirenka sporto ar meninius būrelius, kuriems reikia įsigyti daug įrangos, specialius drabužius.

Unikalios idėjos

Prasidedant mokslo metams gali būti puiki proga nupirkti vaikui kažką išskirtinio ir įdomaus. Besilankydami knygyne, galite užsukti į dovanų skyrių, kur rasite daug gražių idėjų. Pavyzdžiui, jeigu ieškote kažko abiturientui, kuris šiemet baigs mokyklą, pagalvokite, kuo jį galima būtų nustebinti? Galbūt tai puiki proga nupirkti ne sąsiuvinius, o kažką, kas simbolizuos jo laukiantį naują etapą? Pavyzdžiui, galite nupirkti knygą apie studijas arba nutrinamą žemėlapį, kurį mokinys galės nuolat atnaujinti keliaudamas.

Elektroninis kuponas

Jeigu nė viena iš šių idėjų Jūsų nesudomino, visuomet galite palikti vaikui pasirinkimo laisvę. Pastaruoju metu labai populiarūs elektroniniai kuponai. Elektroninėje knygyno parduotuvėje pegasas.lt galite įsigyti knygyno kuponą, kur bet kurio amžiaus mokinys ras ką naudingo ir gražaus išsirinkti naujiems mokslo metams. Su tokiu kuponu mokinys pats galės išsirinkti jam patikusių knygų knygyne, o gal kokį stalo žaidimą, apie kurį anksčiau galvojo ar kitą jam patikusią prekę. Tad tokia staigmena tikrai bus įvertinta ir mokinys liks patenkintas.

Užs. 1112

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments