blank

Kokie savaitgalio praleidimo būdai šeimoms yra pasiekiami mūsų šalyje?

Jei tėvai nusprendžia praleisti savaitgalį kartu su šeima, pirmiausiai jie turėtų įvertinti į bendrus poreikius ir parinkti pačią tinkamiausią bendro poilsio vietą. Svarbiausia sąlyga – būsima poilsio vieta turi atitikti aukščiausios kokybės reikalavimus ir poilsiaujančių poreikius. Įprastai dauguma šeimų renkasi poilsį garsiausiuose šalies kurortuose, kuriuose visiems yra garantuojamos SPA paslaugos. Tai Birštonas, Druskininkai ir Palanga. Šiuose kurortuose turizmui ir poilsiui sudarytos idealios sąlygos, todėl juos pasirinkę poilsiautojai visada lieka patenkinti. Šalia savaitgalio leidimo poilsio namuose ir sanatorijose dar galima rinktis ir vandens pramogas.

Kur patogiausia mėgautis baseinų teikiamais malonumais?

Vandens pramogų centras yra šalia Palangos, maudynių baseine pramogas galima rasti ir uostamiestyje. Tačiau jei gyvenate atokiau nuo didžiųjų miestų viename ar kitame Lietuvos pakraštyje, vandens pramogų parankiausia ieškoti tokioje vietoje, kuri būtų arčiausiai nuo jūsų namų ir lengvai pasiekiama. Tokia vieta pelnytai galėtų būti baseinas Kaune. Visuose šio miesto baseinuose galima ir skaniai pavalgyti, ir pasidžiaugti SPA teikiamais malonumais. Vaikų čia laukia smagūs pasivažinėjimas vandens čiuožyklomis.

Kokie dar smagumai laukia Kauno svečių?

Kol vaikai Kauno baseine smaginas važinėdamiesi vandens čiuožyklomis, jų tėvai gali pasilepinti masažo salone ar burbulinėje vonioje. O paskui visi kartu galės patraukti į pirtį. Besikaitinant pirtyje iš kūno pasišalina nuodingos medžiagos, pagerėja ne tik kraujo apytaka ir širdies darbas, bet ir nuotaika, dingsta lėtiniai skausmai, stiprėja imunitetas. Visa tai duoda neapsakomą naudą sveikatai, kuri yra reikalinga ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Be to, savaitgalį lankydamiesi Kaune su vaikais galėsite ne tik džiaugtis baseinų teikiamais malonumais, bet ir aplankyti ten esančius muziejus, zoologijos sodą ir kitais įdomias vietas.

Užs. 50

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: