Jeigu savo namuose turite nenaudojamą skalbimo mašiną, kuri nebeatitinka jūsų poreikių, arba sugedo nebepataisomai, natūraliai gali kilti klausimas kur būtų galima ją padėti? Svarbu žinoti, jog įvairaus tipo elektroniniai prietaisai bei buitinė technika negali būti išmesti ar laikomi netvarkingai. Šie prietaisai teršia gamtą ir aplinką, todėl būtina jais pasirūpinti tinkamai.

Rekomenduojama prietaisą atiduoti arba jį nuvežti į tam skirtą vietą tik tuomet, jeigu jis sugedo nebepataisomai ir veikia prastai. Nekeiskite daikto tik dėl to, jog jis jums atsibodo arba atrodo neišvaizdžiai. Būkite sąmoningi ir tvarūs, neišlaidaukite ir tausokite gamtą.

Kur dėti seną skalbimo mašiną?

  • Nebetinkamą naudoti buitinę techniką galite atiduoti į tam specializuotus konteinerius, kuriuos rasite daugelyje Lietuvos miestų, strategiškai patogiose vietose, tokiose kaip parduotuvės, viešosios įstaigos ar prekybos centrai. Tačiau didelio dydžio atliekas, tokias kaip skalbimo mašina ar šaldytuvas, reikėtų nuvežti į stambiagabaričių atliekų aikštelę, kur žmonėms nebetarnaujantys prietaisai yra kiek įmanoma labiau perdirbami.
  • Vis dar veikiančią ir tinkamą naudoti skalbimo mašiną galite parduoti, taip gausite papildomų pinigėlių, kuriuos galėsite paskirti saviems poreikiams.
  • Skalbimo mašiną galite atiduoti draugams, giminaičiams, seneliams, kolegoms arba labdaros organizacijoms. Taip pat buitinių prietaisų dažnai trūksta kaimuose bei sodybose, todėl jeigu ją ten būtų galima pritaikyti bei naudoti, tai būtų puikus sprendimas.
  • Jeigu jūsų skalbimo mašina sugedo, susisiekite su meistru, galbūt ją vis dar galima pataisyti, jog veiktų nepriekaištingai.
  • Kai kurie buitinės technikos ar elektronikos prietaisų gamintojai priima senus prietaisus, todėl pasidomėkite, galbūt tai irgi gali būti geras sprendimas jums.

Nebepataisoma skalbimo mašina gali būti tikra našta, tačiau jeigu jos neturite kam atiduoti, arba neturite galimybės patys jos nuvežti į tam skirtą vietą, kreipkitės į tokio tipo įmones kaip epa.lt. Darbuotojai sutartu laiku ir nemokamai paims iš jūsų namų jums nebereikalingą skalbimo mašiną ir saugiai ją išveš į specialią atliekų aikštelę. Užsiregistruokite, susiderinkite dėl jums labiausiai tinkančio laiko, o visa kita už jus padarys profesionali darbuotojų komanda.

Užs. 952

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: