blank

Kalėdos – viena tų švenčių, kuomet dovanomis verta pradėti rūpintis iš anksto. Tai verta daryti dėl daugybės priežasčių: visų pirma, pirkdami dovanas iš anksto, turėsite pakankamai laiko pagalvoti, ką ir kam padovanoti; neteks leisti laiko perpildytuose prekybos centruose, o svarbiausia – turėsite daug galimybių nupirkti patikusias dovanas itin patraukliomis kainomis. Na, o, jei nežinote, ką ir kam dovanoti, išgryninti idėjas bus kur kas lengviau, jei išskirsite tam tikrus raktinius žodžius, kokios turėtų būti jūsų įteikiamos dovanos. Pavyzdžiui, jei svajojate apie prabangių dovanų įteikimą, puikiai tiks šios idėjos.

Nors sidabras yra tik viena iš daugelio medžiagų, kuri naudojama šių dienų juvelyrikoje, dėmesį verta atkreipti į tai, kad būtent ši žaliava yra ypač palankiai vertinama dėl daugybės įvairių priežasčių. Visų pirma, sidabro gaminiai puikiai tinka bet kokio amžiaus žmonėms, tačiau visuomet atrodo labai estetiškai ir patraukliai bei suteikia jaunatviškumo. Dar daugiau, iš sidabro pagamintus gaminius yra labi palanku nešioti ir dėlto, kad jie pasižymi antivirusinėmis bei antimikrobinėmis ypatybėmis. Pasirodo, kad sidabras veikia kaip natūralus antibiotikas ir sėkmingai kovoja su maždaug 650 rūšių bakterijomis ir virusais. Taigi, žmonės, kurie nuolat nešioja sidabro gaminius, natūraliai stiprina savo imunitetą ir turi mažesnę tikimybę susirgti infekcinėmis ligomis. Teigiamai veikia ir mūsų kvėpimo sistemą – padeda lengviau patekti deguoniui į organizmą. Džiugina ir tai, kad iš šios medžiagos pagamintos gaminius yra labai paprasta priderinti: jie puikiai tinka prie bet kokio stiliaus drabužių; tinka tiek dieniniams, tiek vakariniams įvaizdžiams. Na, ir, žinoma, taip pat svarbu akcentuoti, kad šis šios žaliavos pagaminti gaminiai atrodo labai prabangiai. Todėl, jei ieškote prabangios ir sveikatai palankios Kalėdų dovanos, sidabriniai auskarai yra puikus pasirinkimas.

Nuo seno paplitęs pasakymas, kad deimantai yra geriausi moterų draugai. Ir iš tiesų, sunku būtų surasti dailiosios lyties atstovę, kurios nedžiugintų žaismingai tviskantis deimantas. Ir papuošalai su jais yra dar viena puiki idėja visiems, kuriuos domina prabangios dovanų idėjos  Kalėdoms. Tačiau dar labiau džiugina tai, kad kaip ir sidabras, taip ir deimantai turi daug svarbių savybių. Visų pirma, reikia akcentuoti, kad būtent deimantai simbolizuoja ištikimybę, tyrus, pagarba bei pasitikėjimu grįstu santykius. Tad, papuošalas su deimantu, yra puiks būdas parodyti, kad žmogus, kuriam įteikiate tokią dovaną, jums – pats svarbiausias pasaulyje. Tačiau ir tai dar ne viskas: nuo seno buvo tikima, kad būtent deimantai įkvepia kūrybai. Todėl papuošalas su juo gali būti ideali dovana ir tam žmogui, kurio darbas – kūrybinis. Na, o dar viena svarbi detalė yra ta, kad deimantai apsaugo ir nuo piktų  dvasių, ir nuo prakeiksmų. Tad, jei kas nors bandys prakeikti žmogų, kuris nešioja papuošalą su deimantu, prakeiksmas nukris ant jo paties. Tad, papuošalai su deimantu, yra prabangi, o taip pat – puiki dovana dėl daugybės priežasčių. Norintieji jų įsigyti, turėtų užsukti į Pigu.lt.

Besižvalgantiems prabangių dovanų, puikiai tiks ir dar viena idėja – auksiniai auskarai. Iš jo pagaminti papuošalai atrodo ne tik prabangiai bei patraukliai, bet ir pasižymi puikiomis savybėmis. Viena svarbiausių – gydomosios savybės. Nuo seno tikima, kad auksas teigiamai veikia visą organizmą, mažina įvairių kūno dalių skausmą, stiprina imunitetą bei puoselėjama gyvybines jėgas. Na, o jei svarbūs piniginės reikalai, čia taip pat padės auksas – tikima, kad auksinius papuošalus nešiojančius žmones, dažniau lanko finansinė sėkmė.

Užs. 1248

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments