blank
Asmeninio ir A. Stanio archyvo nuotr.

– Kodėl makiažas?

Grimas mano gyvenime atsirado rugsėjo mėnesį, kaip įstojau į Rokiškio profesinio mokymo centrą mokytis visažo-grimo specialybės. Tuo metu didelių planų neturėjau, tiesiog, kaip dabar juokiuosi, buvo laisvo laiko ir norėjau išmokti pasidaryt makiažą. Ši profesija man pasirodė patraukti. Nors ateities su tuo nesiejau, viskas pasisuko kita linkme.

– Tave labiau įtraukė ne pats makiažas, o grimas ir kūno piešimas. Kodėl?

Mokytis makiažo subtilybių buvo smagi nauja patirtis, bet mane patraukė grimo pamokos. Nuo pirmos minutes susižavėjau grimo subtilybėmis. Kiekvieną pamoką vis naujas projektas: nuo Helovyno skeletų iki animacinių personažų, sendinimo ar poparto (Pap Art – angl.) meno. Man sekėsi, o padedant puikiems mokytojams, rezultatai labai džiugindavo. Išmokti grimo nebuvo sunku, per pirmąją pamoką teko grimą perteikti popieriaus lape, tuomet supratau, kad piešti sugebu.

– Laimėjai savivaldybės skelbtą konkursą. Kaip kilo idėja pretenduoti į paramą?

Susikūrusi savo puslapį feisbuke „GrimeRena-spalvoti veidukai“ sulaukdavau vis daugiau prašymų piešti ant veidukų asmeninėse, net miesto šventėse, taip po truputį kilo nauja verslo idėja. Pradėjau ieškoti profesionalaus grimo lagamino, kėdės, mąstyti, ką dar galėčiau pasiūlyti. Kaip sakoma, apetitas kilo bevalgant, todėl nusprendžiau dalyvauti verslo idėjos konkurse. Neslėpsiu, pasiruošimas tam kainavo daug laiko ir darbo, savaitę iki jo miegojau labai mažai – repetavau savo idėjos pristatymą skaidrėmis. Pristatymo dieną pamačiau, kad yra dar penki kandidatai, nors labai tikėjau savo verslo idėja, deja, jaudulio paslėpti nepavyko.

Žinia, kad man pavyko laimėti konkursą, pasiekė po dviejų dienų. Kaip tik ruošiausi gimtadieniui, iš džiaugsmo pradėjau vaikščiojau iš vieno kampo į kitą, o šypsena nedingo viso gimtadienio metu.  Džiaugiuosi, kad rajono savivaldybė patikėjo manimi, man tai labai svarbu.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments