blank

Paprastas prietaisas, kurį galite naudoti, siekdami pagerinti dantų ir burnos ertmės būklę yra irigatorius. Irigatoriaus naudojimas padeda efektyviai pašalinti maisto likučius ir kitas apnašas bei bakterijas. Tačiau ne visi supranta kaip veikia irigatorius. Čia rasite daugiau informacijos: https://wesmile.lt/irigatoriai/.

Apie irigatorių galima galvoti kaip apie mažą dušo galvutę. Šis prietaisas, tikslingai nukreipia vandens srovę į burnos ertmę ir tarpdančius. Vandens srovė yra naudojama apnašoms pašalinti, patenkant į sunkiai pasiekiamas burnos vietas, kurių nepavyksta pasiekti dantų šepetėliui.

Galbūt pastebėjote panašius prietaisus odontologo kabinete. Burnos irigatorius, turintis vandens rezervuarą, leis nenutrūkstamai srovei plauti tarpdančius. Šie prietaisai atlieką tą pačią funkciją kaip ir standartinis dantų siūlas, tačiau dirba kitaip ir yra žymiai efektyvesni.

Šie prietaisai yra pakankamai paprasti, tačiau vis tiek turite suprasti, ką daryti ir ko ne, valant juo tarpdančius. 

Pirmiausia įsitikinkite, jog įrenginys naudoja drungną, švarų vandenį. Nustatykite prietaiso slėgį ir pasilenkite virš kriauklės. Įdėkite antgalį į burną, pradedant krūminiais dantimis. 

Įjunkite prietaisą ir atidžiai sekite dantenų liniją, praleisdami bent kelias sekundes prie kiekvieno danties. Išsivalius dantis, nepamirškite išjungi prietaiso bei jo nuvalyti.

Naudojant vandens irigatorius, idealus yra šiltas ar drungnas vanduo. Ne šaltas ir ne karštas. Karštas vanduo gali nudeginti dantenas, o šaltas dar labiau sujautrinti dantis ir dantenas. Tik pradėdami valyti burnos ertmę irigatoriumi, pasirinkite žemesnį lygį. 

Žemesnis slėgis leis pajusti kaip prietaisas veikia bei suprasti, ar Jūsų dantenos ir dantys yra jautrūs skirtingiems vandens slėgiams. Naudodami irigatorių, galite padidinti slėgį iki Jums efektyviausio, tačiau nesukeliant skausmo.

Nėra teisingo slėgio nustatymo būdo, paprasčiausiai turite pritaikyti jį taip, kaip jaučiatės patogiausiai. 

Baigus valymą, būtinai ištuštinkite vandens rezervuarą ar irigatorių. Pasenusiame vandenyje auga bakterijos, kurios gali tik pakenkti dantims. Pilnai išplaukite vandens rezervuarą ir naudotus antgalius iki kito naudojimo.

Geriausia, jei burnos irigatorius yra naudojamas kartu su kasdienių dantų šepetėliu. Išmokę naudotis irigatoriumi, turėsite švaresnius tarpdančius ir sveikesnę burnos ertmę.

Užs. 1117

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments