blank

Medžiagų pasirinkimas

Daugumai, jau pagamintų sužadėtuvių žiedų, yra naudojamos klasikinės medžiagos, tokios kaip deimantai, platina, auksas. Tačiau, kai kuriate individualų žiedą, galite naudoti bet kurias, jums patinkančias medžiagas, jei tik jos yra pakankamai patvarios ir jas galima naudoti papuošalams. Galite naudoti alternatyvų metalą, ryškių spalvų brangakmenius, modernias medžiagas, tokias kaip keramika ir t.t.

Patogumas ir greitis

Nors kartais gali pasirodyti priešingai, tačiau tradicinis sužadėtuvių žiedų pirkimas gali užimti daugiau laiko, nei gaminimas pagal užsakymą. Neretai daugelis nori rasti tobulą sužadėtuvių žiedą, o tai gali labai prailginti visą procesą, nes tuomet yra stengiamasi pamatyti kuo daugiau variantų ir tai gali trukti ne tik savaites, bet ir mėnesius. Tuo tarpu individualaus žiedo kūrimo procesas būna labiau supaprastintas. Jūs konkrečiai išsakote savo pageidavimus ir suderinate kiekvieną žiedo detalę su už sukūrimą atsakingu asmeniu, o tai padeda sutaupyti laiko ir sumažinti streso lygį.

Galite kontroliuoti savo biudžetą

Dažnai poros susiduria su problema, jog sužadėtuvių žiedui būna numatę vieną biudžetą, tačiau pamatę patinkantį žiedą, susigundo išleisti daugiau nei planavo. Tuo tarpu kuriant individualų žiedą, galite iš karto nurodyti juvelyrui, kiek planuojate išleisti ir kartu su juo bendradarbiaujant neviršyti numatytos sumos. Kainas plačiau galite pasinagrinėti internete ir pagal tai nusistatyti sau labiausiai prieinamą sumą, kurią galite išleisti. Dabar tiek įvairių dizainų, tiek paslaugų pasiūla yra iš ties didelė, todėl tikrai rasite variantą už geriausią kainą.

Gilesnė prasmė

Individualiam žiedui galite suteikti gilią asmeninę prasmę. Net jei nekuriate labai unikalaus dizaino, pagal užsakymą pagaminti papuošalai visuomet bus labiau personalizuoti. Juk individualūs elementai, žodžių ar frazės išgraviravimas, ne tik įamžins unikalią jūsų istoriją, bet ir pavers tokį žiedą vienetiniu.

Užs. 750

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments