Tiesa, butai Klaipėdoje yra tokie įvairūs, kad tik palyginus galimybes, įvertinus svarbiausius niuansus rasite tobulus namus.  O kokie kriterijai yra svarbiausi? Dalinamės patarimais straipsnyje.

  1.     Rinkitės naujos statybos būstus.

Pirmiausia žinoma, dažniausiai kyla dvejonės dėl būsto būklės. Kol vieni vienareikšmiškai perka tik naujos statybos būstus, kadangi tokiu atveju galite būti ramesnis dėl to, ką gausite, tuo tarpu kiti renkasi pigesnes alternatyvas, kurios, deja, dažniausiai turi gana daug minusų. Dažnu atveju kaina skiriasi gana minimaliai, tačiau palyginus gyvenimo kokybę – skirtumas yra akivaizdus.

  1.     Daugiau dėmesio skirkite kaimynystei.

Pirkdami naujos statybos būstą galite būti ramūs, kad kaimynystė bus saugi. Dažniausiai tokius renkasi jaunos šeimos. O kaimynystės kriterijus dažniausiai per mažai akcentuojamas. Ypač daugiabučiuose, kadangi  juose kaimynai tampa ypač artimi ir tuomet, kai su jais gerai sutariate – aplinka tampa kur kas malonesnė.

  1.     Energetinio naudingumo faktorius.

Žinoma, būtinai reikia įvertinti – ne tik kiek kainuoja pats būstas, tačiau taip pat ir kokia yra jo išlaikymo kaina. Kuo energetiškai efektyvesnis – tuo išlaikymas bus pigesnis, juolab, toks variantas dažniausiai yra draugiškesnis gamtai.

  1.     Vieta automobiliui.

Daugelis pamiršta įvertinti, kad vieta automobiliui yra labai svarbi. Ją turint būsite ramus, kad grįžęs po darbo visada rasite laisvą vietą, juolab, kad Jūsų automobilis bus visiškai saugus. Juk prie senų daugiabučių – auto laikymo vieta yra labai jautri problemą.

  1.     Saugumas – svarbiausia.

Galiausiai, rinkitės gyvenamą būstą pagal saugumo kriterijus. Geri tokie, kurie prižiūrimi ne tik saugos tarnybų, tačiau ir kamerų, kurios fiksuoja kiekvieną rajonėlio lankytoją.

Jeigu pats neturite laiko – visada galite samdytis brokerį, kuris pagreitins ir sukonkretins paieškas. Visgi, nepamirškite susipažinti su pasiūlymais internete, kurie detaliai aprašyti, tad ir palyginimas – greitas bei konkretus.

Užs. 648

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie