blank

O ar žinote, kokia yra piršlybų istorija?

XVII amžiuje piršlybos vykdavo taip: pasibaigus lauko darbams, tai yra rudenį ar žiemą piršlys su jaunikiu vykdavo pas merginą ir jos tėvus. Piršlys dažniausiai tiesiogiai savo ketinimų neparodydavo, apsimesdavo, pavyzdžiui, pirkliu ar medžiotoju. Susipažindavo. Po ilgų kalbų, suderinimo, paskutinis žingsnis būdavo piršlybos. Jaunieji apsikeisdavo žiedais. Piršlybų pabaigoje nuotaka piršliui įteikdavo rankšluosčius, juostas, kitus daiktus. Na, ir, be abejo, viską užtvirtinti reikėdavo degtinės gėrimu. Kiek vėliau svarbu buvo ir tai, ką turi jaunikio tėvai. Buvo apžiūrimas jų turtas, gyvuliai, pastatai ir t.t. Iš tikrųjų, tais laikais, piršlybos vykdavo etapais ir trukdavo ilgokai, tai nebuvo spontaniškas ir vieno žmogaus noras ar tikslas.

Šiandien turime tiek laisvės, kad galime įgyvendinti įvairiausias idėjas. Jaunikis neturi atsiklausti tėvų ar kitų artimųjų dėl savo ketinimų, jis laisvas įsimylėti, mylėti ir pasiūlyti mylimai moteriai už jo tekėti. Pasipiršti šis gali taip pat taip, kaip tik nori bei kur nori.

Labai populiarios yra piršlybos, išvykus atostogų į poilsinę kelionę, ant jūros kranto, restorane, įvairių švenčių (pvz. Gimtadienio, Kalėdų, Naujų Metų ir t.t.) metu.

Šiandien pateiksime idėjas, kaip galima originaliai pasipiršti. Galbūt kažkuria iš jų pasinaudosite arba tiesiog pasisemsite įkvėpimo savo idėjoms įgyvendinti.

  1. Reklamos pagalba. Nepamirškite, jog gražų žiedą galite įteikti jau po to, kai užduosite klausimą. Galite užsakyti reklamą matomą arba girdimą, pvz. tai galima padaryti pasitelkus radijo pagalbą, kuriame laidos vedėjai paskambintų Jūsų mylimajai ir vietoj sveikinimo pateiktų klausimą, kuris išvers ją iš koto.
  2. Baseine, jūroje, ežere.  Jeigu Jūsų būsima sužadėtinė mėgsta ne tik plaukioti, bet ir nardyti, paruoškite jai įsimintiną staigmeną. Tai gali būti ant specialaus lapo (kuris neperšlaps) užrašytas klausimas, kurį ji pamatys panėrus po vandeniu. Baseine tai gali būti ir mažas nedūžtantis buteliukas ar bet koks daiktas, į kurį būtų galima įdėti kortelę su klausimu – „ar tekėsi už manęs?“
  3. Viešai ir garsiai. Būdami koncerte, stebėdami varžybas ar kitą renginį, pasipirškite matant miniai žmonių. Patikėkite, jei tik išsakysite savo prašymą renginio organizatoriams kiek pagelbėti, jie tai su malonumu padarys. Juk toks įvykis, tai daug gerų emocijų ne tik jums, bet ir aplinkiniams. O dar, jeigu visa tai mato daug žmonių ir procesas transliuojamas televizijos ekranuose…
  4. Kūrybiškai. Klausimą galite pavaizduoti pats, pavyzdžiui, parašyti jį ant sniego, sudėlioti iš rudeninių lapų, vasarinių gėlių ar skanių saldainių – fantazijai nėra ribų.
  5. Manikiūro paslauga su staigmena. Sužinokite, kur moteris atlieka manikiūrą, o jeigu tokios vietos nėra, tiesiog užsakykite jai staigmeną – apsilankymą grožio salone. Po manikiūro pasitikite ją, pagirkite jos nagus ir pasakykite, jog jos gražios rankos atrodys dar gražiau, jeigu ji sutiks užsimauti žiedą. Platų aukštos kokybės sužadėtuvių žiedų su deimantais pasirinkimą rasite https://ziedelis.lt/suzadetuviu-ziedai/.

Nepriklausomai nuo to, kokį tradicinį ar visiškai unikalų, o gal ekstremalų būdą pasirinksite, nepamirškite, jog svarbu yra žiedas ir, atsiklaupimas ant kelio bei klausimas. Tai trys sudedamosios, be kurių piršlybos tarsi sriuba be duonos.

Užs. 81

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments