blank

Paauglystė – itin sudėtingas laikotarpis kiekvienai besiformuojančiai asmenybei. Tad nenuostabu, jog ir išrinkti dovaną tokiam maištingam jaunuoliui, gali būti nelengva užduotis. Visų pirma, dažnai, nė pats paauglys nežino, ko nori, o ką jau kalbėti iš kur apie tai žinoti gimtadienio svečiui. Vis dėlto, dovanų ekspertai tokio amžiaus vaikui rekomenduoja įteikti įspūdžio dovaną, kuri paliks neišdildomą įspūdį bei nedulkės lentynoje nenaudojama. Tad štai kelios dovanos paaugliams.

Dovanos paaugliams berniukams

Ko gero, šiuo įtemptu laikotarpiu, kai aplink siautėja korona virusas, kiekvienam svarbu kuo mažiau vaikščioti po parduotuves. Štai kodėl, itin aktualu – dovanos paaugliams internetu. Todėl, rekomenduojame rinktis įspūdžio dovanas, kurios nereikalauja kažkur keliauti jos atsiimti. Užsisakant dovaną, ją gali pristatyti tiek į jubiliato, tiek į dovanotojo namus, arba galima kuponą atsispausdinti su savo spausdintuvu. Tad čia problemos tikrai nėra!

Taigi, ką dovanoti paaugliui?

  • Apsilankymas pramogų parke.

Pramogų parkai gali būti įvairūs: nuotykių parkai tokie kaip „Boom park“, „Uno parkas“, batutų parkai, pavyzdžiui, „Jump Park“, „Water inn“. Tad čia, renkantis dovaną, svarbus aspektas, ką paauglys labiau mėgsta: ar pliuškentis vandenyje, ar karstytis medžiais?

  • Dovanų čekis.

Dovanų čekis yra neįpareigojanti dovana, kuri leis paaugliui pačiam išsirinkti, ko jam reikia. Idealu, jei tai ne tikslios parduotuvės, bet viso prekybos centro čekis. Tokiu būdu jis gali apsipirkti net keliose vietose.

  • Pasivažinėjimas kartingais, tanku arba keturračiu vaikams.

Ko gero, kiekvienam berniukui patinka automobiliai, tankai ir kitos transporto priemonės, tad tokia dovana nudžiugins kiekvieną paauglį. Vilniaus rajone yra galimybė pasivažinėti kariniu šarvuočiu FV432. Tokią transporto priemonę naudoja Didžiosios Britanijos kariai.

Taip pat puiki pramoga – pasivažinėjimas kartingais. Tai gali būti linksmas laisvalaikio praleidimo būdas su šeima ar draugais.

  • Naktinis žvaigždžių stebėjimas.

Lietuvos Etnokosmologijos muziejus, Molėtų rajone, kviečia stebėti žvaigždes ir naktinį dangų. Stebėjimai prasideda maždaug 1 val. po saulėlydžio, tad tai labai jauki atmosfera, kuri suteikia dar geresnį dovanos įspūdį. Stebėjimo gidas supažindins dalyvius su dangaus objektais, tokiais kaip, mėnulis, planetos, žvaigždės, spiečiai ir t. t.

Dovanos paauglėms mergaitėms

Mergaitės kartais gali būti išties labai reiklios ir išrankios. Tačiau štai keletas dovanų idėjų paauglėms:

  • Jodinėjimas žirgais.

Tikriausiai, sunku būtų rasti mergaitę, kuri nenorėtų pajodinėti ar žirgo. Tai mieli, draugiški ir labai žavingi gyvūnai, kurie sugeba pakerėti daugelio širdis. Jodinėjimai vyksta daugelyje Lietuvos miestų, tad renkant tokią dovaną svarbu atsižvelgti į paauglei patogią lokaciją bei taip pat, kokiu maršrutu vyks jodinėjimas.

  • Edukacinė šokolado gaminimo pamoka.

Tai puiki dovana smagurei. Šios pamokos metu, visa kompanija, skanaus šokoladą bei gamins savo šokoladinius saldainius, kuriuos galės parsinešti namo. Gaminimo metu renkamas gražiausias ir unikaliausias desertas, kuris gauna apdovanojimą.

  • Pabėgimo kambarys.

Pabėgimo kambarių Lietuvoje išties labai daug ir įvairių temų, tad renkant tokią dovaną vertėtų atsižvelgti į paauglės pomėgius, norus, svajones ir galbūt taip susieti su pramogų kambariu. Tai dar viena puiki dovana, kuria galima pasinaudoti tiek su šeimos nariais, tiek su draugais.

  • Masažas.

Masažas ypač gera dovana sportuojančioms, daug besimokančioms mergaitėms, kurioms būtina atpalaiduoti ne tik raumenis, bet ir protą. Rinkitės atpalaiduojantį, aromaterapinį, vaikišką, ajurvedinį masažus. Visi jie puikiai tiks paauglėms.

Tai buvo geriausios, dovanų ekspertų, parinktos dovanos paaugliams, kurios atitiks kiekvieno išrankaus jaunuolio poreikius.

Užs. 631

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments