blank

Kaip populiarus posakis byloja, nėra blogo oro, yra tinka netinkama apranga. Ši taisyklė itin aktuali kalbant apie žiemos sportą, kurio propagavimui minusinė temperatūra bei krituliai, iš dangaus krentantys sniego pavidalu – neabejotinas privalumas. Fizinėje bei internetinėje parduotuvėje https://www.terrasport.lt/ rasite ne tik kokybišką žiemos sporto inventorių, bet ir šiai veiklai tinkamą aprangą.

Į ką atsižvelgti, renkantis aprangą žiemos sportui?

„Terraport“ specialistai apžvelgė svarbiausius niuansus, susijusios su žiemos sportui skirtos aprangos pasirinkimu.

Slidinėjimo striukė

Atsižvelgiant į mūsų klimato zonoje vyraujančius permainingus orus, rekomenduojama rinktis universalią striukę, efektyviai apsaugančią nuo vėjo bei drėgmės. Greta žymos „Waterproof“, ieškokite skaičiaus, žyminčio tankį (pavyzdžiui, 5000 ar 10000).

Vadinamoji membrana – dar viena svarbi sąvoka, su kuria, rinkdamiesi slidininko striukę ar kitus rūbus, tikrai susidursite. Priklausomai nuo gamintojo, membranos veikimas gali šiek tiek skirtis, tačiau pagrindinė funkcija yra ta pati: kūno išskiriamo prakaito „išstūmimas“ į išorę, tačiau apsauga nuo drėgmės.

Striukės bei kiti drabužiai, pavyzdžiui, kelnės, turi pasižymėti gera šilumos izoliacija, tačiau kartu būti ir lengvos, patogios, nevaržančios judesių: juk, nepamirškite, renkamės rūbą aktyviai fizinei veiklai.

Nors, renkantis slidininko aprangą, pirmu „smuiku griežia“ funkcionalumas, moterų noras likti gražiomis visur ir visada

Slidinėjimo batai

Idealus dydis – pagrindinis kriterijus, svarbus kalbant apie slidinėjimo avalynės pasirinkimą. Šis nustatomas remiantis tarptautine Mondo skale. Idealu, jei slidinėjimo batus galite pasimatuoti gyvai. Juk, kaip žinia, skiriasi ne tik pėdos ilgis, bet ir plotis, keltis, pačių batų išlinkimai.

Kojinės

Rinkdamiesi kojines, įvertinkite savo asmeninį santykį su šalčiu. Jei esate linkę greitai sušalti, rekomenduojamos šiltesnės kojinės, priešingu atveju pakanka ir šiltesnių. Aišku, išsirinkus idealiai tinkančius batus, storų vilnonių kojinių užsimauti vargiai ar pavyks. Išeitis – termo kojinės.

Pirštinės

Šios privalo užtikrinti efektyvią apsaugą nuo drėgmės, priešingu atveju, rankoms sušalus, ir visą kūną netrukus persmelks nemalonus šaltis. Jei slidinėjate šalyse, kuriose itin šalta ar tiesiog esate linkę sušalti, rekomenduojamos specialios termo pirštinės, komplektuojamos kartu su viršutinėmis pirštinėmis.

Užs. 1371

gimtasis straipsniai
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments