blank

Banketinės kėdės – vienas svarbiausių pirkinių maitinimo, apgyvendinimo, poilsio ar pramogų paslaugas teikiančios įmonėms. Nusprendus turimus išteklius papildys naujomis banketinėmis kėdėmis, dėmesį vertėtų atkreipti į tam tikras detales.

Matmenys

Renkantis kėdes, matmenis laba svarbu įvertinti dėl kelių priežasčių. Visų pirma, atkreipkite dėmesį į tai, kokiais auditorijai bus skirti baldai – vienokių baldų prireiks, jei patalpa bus skirta tik vaikams; dar kitokių – jei joje lankysis tik suaugusieji. Vis dėlto, populiariausios yra standartinio dydžio banketinės kėdės, kurios puikiai tinka bet kokio amžiaus žmonėms.

Žaliava

Tai – dar vienas svarbus kriterijus; štai, pavyzdžiui, metalinės kėdės yra geras pasirinkimas, jei aktualu grakštumas, ilgas tarnavimo laikas, praktiškumas; atsparumas įvairiems aplinkos veiksniams. Plastikinės banketinės kėdės dažniausiai yra pats pigiausias variantas, todėl puikiai tinka tuo atveju, kai biudžetas nedidelis, o reikalingas didelis skaičius  šių baldų. Be to, plastikinės kėdės dažniausiai yra labai lengvos, todėl taip pat puikiai tinka ir tuo atveju, jei baldaus dažnai teks pernešti iš vienos vietos į kitą. Vis dėlto, nusprendus pasirinkti tokias kėdes, ypač atsakingai vertinti reikėtų, kokį svorį galės baldas galės išlaikyti, kadangi tam tikrų rūšių plastikas gali atlaikyti tik labai nedideles apkrovas. Mediniai banketiniai baldai yra geras pasirinkimas vertinantiems natūralumą, jaukumą, ekologiją ir šilumą. Na, o, jei norite kažko išskirtinio, svarbu elegancija ir grakštumas, siekiate sukurti lengvumo įspūdį, rinkitės iš stiklo pagamintas banketines kėdes.

At galima sulankstyti?

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad sulankstomos kėdės banketams turi ne vieną privalumą. Visų pirma, šias kėdes, jei jų nenaudosite ilgesnį laiką, galėsite sulankstyti ir taip sutaupyti vietos. Antra, sulankstomas kėdes bus kur kas paprasčiau transportuoti.

Taigi, apibendrinant belieka tik pridurti, kad iš gausaus banketinio kėdžių pasirinkimo išsirinkti bus kur kas paprasčiau, jei įvertinsite tam tikrus akcentus: matmenis, žaliavas bei sulankstymo galimybę. Na, o kalbant apie spalvas, belieka tik pridurti, baltos arba juodos spalvos kėdės visada yra geras pasirinkimas – jos visada madingos, prie jų bus lengva priderinti įvairių spalvų dekoracijas.

Užs. 728

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments