blank

Kokybė

Jei teigiame, kad Hygge magija svetainės ir visų kitų erdvių interjere pasireiškia kaip unikalus namų jausmas, kai džiaugiamės jų jaukumu ir kaskart užplūstančia pilnatve – verta pradėti nuo pamato. Nepaisant tobulai dėmesį smulkmenoms perteikiančių skandinaviško stiliaus subtilybių, kas mums, vartotojams, pirmiausiai pakelia nuotaiką?

Geros patirties kelionė prasideda nuo elementarios kokybės. Kitaip tariant, namai, kuriuose nėra šio komponento, mums nesukurs džiaugsmingos nuotaikos ar pilnatvės, kad ir kiek žvakių uždegsime. Visai nesvarbu, ar tai kokybiški skandinaviški TV staliukai, stalai, sofos, lentynos, ar bet kokie kiti baldai bei papildomos detalės, viskas turi būti pagaminta iš tvirtų, ilgaamžių medžiagų. Taigi, jei kuriate skandinaviškuoju Hygge paremtus namus, rinkdamiesi daiktus – šviesius, natūralių medžiagų baldus, neutralių tonų dažus ar medžio grindis – atkreipkite dėmesį į kokybės faktorių.

Funkcijos

Ne be reikalo moderniose parodose laurus skina funkcionalus namų interjero dizainas, juk būtent toks mums suteikia galimybę mėgautis maksimaliu komfortu! Dekoruodami patalpas pagal minėtąją užjūrio filosofiją, pritaikykite išmanius sprendimus. Kaip? Tam gali būti pasitelkiamos išmanios lentynos, sofos, stalai transformeriai, daugiafunkcės lovos, o galbūt tai bus tiesiog jūsų laiką sutaupančių technologijų integravimas. Visi šie baldai ir įrenginiai šiandien kuriami ir pagal pamėgtą skandinavišką stilistiką.

Kai kiekvienas kokybiškas daiktas turi savo paskirtį, nekuria blaškančio triukšmo ir papildomo, erzinančio darbo – galime mėgautis mielais ritualais, poilsiu ir, apskritai, buvimu namuose. Tik išpildžius funkcionalumo ir praktiškumo kriterijus, nedidelės, jaukumą kuriančios detalės bus veiksmingos: žvakės, pledai, pagalvėlės, užuolaidos, knygų lentynos, židinys, galiausiai, skanus maistas. Kur link tai veda? Ogi prie idėjos, kad tik kokybiškame, „patogiame” interjere galėsite pilnai atsipalaiduoti ar nevaržomai veikti, patirdami gryną Hygge pojūtį.

Šviesa

Nenuostabu, kad pati džiaugsmo kupina Hygge ideologija interjere padiktuoja jaukias, neutralias spalvas, žemės tonus, lengvumą. Interneto platybėse nerasite tamsaus ir nykaus tokio interjero pavyzdžio. Kokia paslaptis? Pozityvi nuotaika neatsiejama nuo šviesos!

Jei norite į savo svetainę įsileisti Hygge, tai reiškia įsileisti ir kuo daugiau natūralių bei dirbtinių jos šaltinių. Svarbu neperkrauti erdvės, langus dengti tik jaukiais, lengvais, spindulių stipriai neblokuojančiais audiniais. Kalbant apie šviestuvus, nebijokite skirtingų šviesos „sluoksnių”, suteikite sau lengvai keičiamos atmosferos ir pabrėžiamų detalių pasirinkimą.

Aplankė jausmas, kad piešiamas jūsų namų paveikslas? Tuomet galbūt užteks papildyti svetainę keliais pintais krepšiais žurnalams, rankų darbo pledu ar sojų vaško žvakėmis. Tačiau, jei namų erdvės nebedžiugina, gali būti, kad laikas ieškoti kokybės, funkcionalumo ir įsileisti daugiau šviesos!

Užs. 252

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments