blank

Kaip gauti paskolą verslui?

Gauti verslo paskolą galite pateikę savo paraišką Vilniaus kredito unijoje. Tuo pačiu galite atsiųsti ir finansų ataskaitas paskutiniųjų dviejų metų laikotarpyje, verslo planą arba jo santrauką, kuomet finansuojamos investicijos. Kartu su specialistų pagalba galėsite lengvai ir greitai atrasti labiausiai Jums tinkamus kreditavimo planus. Paskolos paraiškos padavimas gali užtrukti vos kelias minutes ir jau visai netrukus su Jumis bus susisiekta dėl tolimesnio paskolos planavimo.

Praktiški patarimai verslui

Jeigu kuriate savo verslą ir norite pretenduoti į paskolą, naudinga būtų tam tinkamai pasiruošti. Svarbiausia yra pati verslo pradžia. Ji turėtų būti sklandi, užtikrinanti geras pajamas. Pristatykite gerą idėją, gerai išanalizuokite rinką bei galimus konkurentus ir parenkite tikslų verslo planą. Turėdami verslo planą ir norėdami pradėti jį vykdyti galite pasiimti pradžioje kad ir nedidelę paskolą. Nereikėtų vengti rizikos skolintis tuomet, kai ta rizika yra pamatuota, o paskola imama tinkamai.

Paskola verslui gali būti teikiama:

  • kuriant naują verslą;
  • esamam verslui;
  • smulkiajam ar vidutiniam verslui;
  • verslo plėtrai.

Verslo paskola gali būti suteikta fiziniams komerciniams asmenims, ūkininkams ar juridiniams asmenims.

Nuo paskolos tipo skiriasi ir tam tikros sąlygos bei aplinkybės, kurias svarbu kruopščiai išsinagrinėti. Prieš imdami pakolas gerai pasidomėkite sutartyje pateiktomis sąlygomis, atidžiai perskaitykite visus punktus. Siekite paties geriausio paskolos sprendimo savo verslui ir elkitės užtikrintai – gausite geriausią pasiūlymą, kuriuo pasinaudoję išlošite tikrai daug. Visa tai padaryti Jums padės patyrę savo srities specialistai.

Vilniaus kredito unijos verslo paskola ir su ja susiję klausimai daugiau nebekels rūpesčių! Viską patogiai rasite vienoje vietoje ir galėsite tinkamai pasiruošti paskolos išsiėmimui.

Užs. 1366

 

gimtasis straipsniai
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments