Juvelyrika – klasika, kuri nepalieka abejingų

Bene labiausiai klasikiniu ir patikrintu dovanų pasirinkimu vertėtų laikyti papuošalus. Ar yra moteris, kuriai jų bus per daug? Papuošalai – unikali stiliaus detalė, aprangos derinio ar net asmenybės akcentas. Geriausias dovanas išrinksite tuomet, kai žinosite, kelis momentus: kokio tipo papuošalus ji labiausiai vertina, ar nėra alergiška tam tikriems metalams, koks moters amžius ir kt. Juvelyriniai papuošalai veikiausiai nenuvylė nei vienos, tad daili apyrankė, pakabukas, klasiški auskarai ar sagė su perlu – verti dėmesio pasirinkimai. 

Knygos literatūros mylėtojoms

Knygos visuomet yra labai populiari ir naudinga dovana beveik kiekvienam, nes skirtingų pasirinkimų gausoje galima rasti unikalų variantą priklausomai nuo progos. Jeigu žinote, kad moteris mėgsta skaityti, nėra jokių abejonių, kokia dovana nudžiugins labiausiai. Visgi jei abejojate ką pasirinkti, pravers knygynų dovanų čekiai. Nereikėtų pamiršti, kad tikras knygų mylėtojas nustebins ir kitos priemonės: knygų laikikliai, skirtukai, skaitymo lempa ir pan. Tereikia trupučio kūrybiškumo! 

Įspūdžius sukeliančios pramogos

Dažnai moteriai pati geriausia dovana yra ta, kuri palieka prisiminimus arba leidžia išmokti ko nors naudingo. Tai galėtų būti įvairios veiklos: ekstremali vandens ar oro pramoga, smagūs žaidimai visai draugų kompanijai, romantiška vakarienė dviems, kelionė, bilietai į renginį, koncertą ar muziejų, makiažo kursai, fotosesija, Spa malonumai ir daugybė kitų. Belieka atsižvelgti į moters asmenybę, pomėgius ir išrinkti tinkamiausią variantą. Kita vertus, galbūt yra tinkama proga išbandyti ką nors naujo ir neįprasto? 

Kvepalai – dovanoti ar ne?

Kvepalus išties galima laikyti gana populiaria dovana moteriai ar merginai visomis įmanomomis progomis. Be abejo, reikėtų žinoti, ar moteriai patinka kvepintis. Jeigu taip, verta rizikuoti. Nors yra teigiančių, kad kvepalus išrinkti yra pernelyg sunku, tokia dovana gali labai nudžiuginti, net jeigu nesate tikri, kokius aromatams moteris teikia pirmenybę. Be to, kvepalų pasirinkimas dažnai priklauso nuo dienos meto, progos ar net nuotaikos. O jeigu moteris, kuriai ieškote dovanos, yra jums artima, bet koks jūsų išrinktas kvapas tikrai suras vietą turimų kvepalų kolekcijoje. 

Užs. 865

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments