Senukai.lt nuotr.

Naujausi mobilieji telefonai, rodos, turi viską, apie ką kada nors galėjome pasvajoti. Funkcijų gausa pirkėjų jau nebedomina taip, kaip prieš keletą metų – šiandien svarbesnis dizainas, praktiškumas ir tikrų poreikių patenkinimas – ne tik susižavėjimas vienkartiniais dalykais.

Taigi, nusprendėte įsigyti naują išmanųjį telefoną, bet vis dar nežinote, ką pasirinkti, kad nereikėtų gailėtis? Pasirinkimas yra labai didelis ir žinodami, ko Jums reikia, tikrai nesunkiai įsigysite telefoną, kuris jus džiugins kasdien. Štai keletas modelių, kuriuos rekomenduojame apžiūrėti ieškant naujo išmaniojo telefono.

Senukai.lt nuotr.

Samsung Galaxy Note 9

Didelis, galingas ir prabangus – toks yra Galaxy Note serijos išmanusis telefonas. Galbūt žinote, kad šiuo metu galima įsigyti ir Galaxy Note 10 – tai pats naujausias šios serijos atstovas. Tad kodėl gi siūlome rinktis šiek tiek senesnį, 9 modelį?

Viena pagrindinių priežasčių yra kaina – Note 9 yra beveik 300 eurų pigesnis. Negana to, šiame modelyje įmontuotas ekranas yra didesnis ir turintis didesnę raišką! Mažinti naujojo Galaxy Note nereikėjo, kadangi šios serijos prietaisų paskirtis ir yra būti dideliais. Na, o galios ir funkcijų skirtumas yra labai sunkiai pastebimas.

IPhone XS Max

2018 metais rinkoje pasirodęs Apple iPhone XS Max buvo pats brangiausias iPhone modelis. Tai yra itin galingas, didžiulis ir nuostabiai atrodantis išmanusis telefonas – tikras skanėstas Apple mėgėjams.

Apple iPhone XS Max turi dar didesnį nei Note 9, 6.5 colio įstrižainės, ekraną, 12 MP kamerą ir IP68 atsparumo įvertinimą bei A12 procesorių. Vis dėlto, net ir po metų šio modelio kaina yra milžiniška – tai, turbūt, vienintelis trūkumas.

Senukai.lt nuotr.

Google Pixel 3a

Jeigu ieškote kiek pigesnio, galingo ir patogaus išmaniojo telefono su Android sistema – Google Pixel 3a yra vienas geriausių pasirinkimų šiandien. Šis modelis kainuoja vos 400-500 eurų, o už tą kainą galėsite daryti žymiai geresnes ir aiškesnes naktines fotografijas nei, pavyzdžiui, naudojant iPhone X. Tiesa, kai kuriems neigiama savybė gali būti 64GB vidinė atmintis, bet įprastam naudojimui to turėtų pakakti.

Pirkite išmintingai

Perkant naują telefoną kaina visada yra vienas svarbiausių aspektų, todėl jūsų kantrybė gali sutaupyti jums keletą šimtų eurų. Visi mobilieji telefonai aukščiausią kainos tašką išlaiko pirmus metus nuo išleidimo, tiksliau, visą laikotarpį iki naujo modelio pasirodymo. Taigi, pabandykite apsiginkluoti kantrybe ir išsvajotą telefoną pirkite po naujesnio modelio išleidimo. Siūlome apsilankyti internetinėje parduotuvėje Senukai.lt ir sužinoti apie išvardintus modeliu daugiau.

Užs. 1076

azija

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
The Best Huawei Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
The Best Huawei
The Best Huawei

The Best Huawei!!!