ERGO darbuotojos (iš kairės): Aida Žygė, Daiva Kelevišienė, Ramutė Šlimienė ir Dalia Laguckienė.

„Jau daugelį metų Rokiškio gyventojams ir svečiams siūlome apdrausti savo ar savo šeimos narių sveikatą ir gyvybę, pasirūpinti civilinės atsakomybės polisu, kai atlyginama trečiosioms šalims padaryta žala. Taip pat pasirūpinti namų, transporto priemonių ir kito turto draudimu. Norėdami, kad konsultacijas apie visas šias paslaugas gauti ir jas užsisakyti būtų galima kuo įmanoma patogiau, nutarėme perkelti skyrių į šiuolaikiškesnes patalpas“, – sako ERGO Rokiškio skyriaus vadovė Daiva Kelevišienė.

ERGO skyrius į naujas patalpas persikelia iš Respublikos g. 106.

Draudimo specialistė pastebi, kad draudimu rūpinamasi ne tik didmiesčiuose, bet ir mažesniuose miesteliuose – žmonės stengiasi pasirūpinti apsauga nuo įvairiausių aktualių rizikų ir užsitikrinti finansinį stabilumą nutikus nelaimei. Draudimas vis svarbesniu tampa ir juridiniams asmenims. Rokiškis, jo gyventojai ir svečiai, jame veikiantis verslas – toli gražu ne išimtis.

D. Kelevišienė ERGO Rokiškio skyriuje darbo dienomis konsultuos ir draudimo paslaugas fiziniams bei juridiniams asmenims teiks kartu su dviem ilgametėmis, daugybei miestiečių puikiai pažįstamomis įmonės darbuotojomis – Laisvute Sakalninkiene ir Dalia Laguckiene. Anot specialisčių, dabar draustis dar parankiau ne tik dėl patogiau teikiamų paslaugų, bet ir įvairių pasiūlymų.

„Šiuo metu siūlome net keturias ERGO akcijas esamiems ir būsimiems klientams. Iki kovo pabaigos pratęsiant jau turimą ar sudarant naują draudimo nuo nelaimingų atsitikimų sutartį, dovanojame vieną iš trijų naudų: medicininių išlaidų draudimą šimtui eurų ortopedijos technikos priemonėms patyrus traumą, tūkstančio eurų vertės slidininkų asmens civilinės atsakomybės draudimą arba medicininių išlaidų draudimą, kai po traumos atlyginamos kosmetinės-plastinės operacijos išlaidos. Asmens civilinės atsakomybės draudimui taikoma 25 proc. nuolaida iki kovo pabaigos įsigijus naują ar pratęsiant jau turimą gyventojų turto draudimo sutartį. Šiuo laikotarpiu draudžiantis būstą galima laimėti vieną iš penkių „Dyson V10 Absolute+“ belaidžių siurblių“, – pasakoja D. Kelevišienė.

Žiemą, kai dėl slidžių kelių, sniego ir trumpesnių dienų užfiksuojama daugiau eismo įvykių, vertėtų pagalvoti ir apie kasko draudimą. Sudarius naują ar pratęsus esamą sutartį, klientams dovanojamos net trys nulinės išskaitos: stiklų žalai, susidūrimams su gyvūnais ir gamtinių jėgų padarytai žalai.

Naujasis ERGO padalinys Rokiškyje, Jaunystės g. 1, susidomėjusiųjų draudimu laukia pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 8 iki 17 val., penktadieniais – iki 16 val.

Daugiau informacijos: Dalia Laguckienė, tel. +370 685 80 508, Laisvutė Sakalninkienė, tel. +370 610 41 005.

Užs. 143

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: