blank

Kompiuteriniai žaidimai – neatsiejamas įvairaus amžiaus žmonių laisvalaikio praleidimo būdas, nukeliantis žaidėjus į veiksmo sūkurį, vykstantį kitapus ekranų. Visgi, vaizdo žaidimai gali ne tik praturtinti laisvalaikį, šis hobis taip pat yra ir ekonomiškas. Baigę pramogas, žaidėjai gali parduoti praeitus nuotykius kitiems ir taip susigrąžinti dalį išleistų pajamų, ar net užsidirbti. „Eneba“ pardavimų platforma, 2021-ųjų m. sausį startavusi naują projektą, sutelktą į fizinių žaidimų bei konsolių pardavimus, kviečia žaidėjus pasinaudoti galimybe parduoti nebenaudojamus žaidimų diskus bei įrangą.

Pardavimų platforma visiems

2021 m. sausio mėnesį startavo naujausias „Eneba“ komandos projektas –  fizinių kompiuterinių žaidimų prekių pardavimo platforma Lietuvoje, kurioje žaidėjai gali talpinti bei pirkti žaidimus, konsoles ir jų prieds. Lietuvos žaidimų rinkoje talpinamų prekių pasirinkimas, kaip ir paklausa, stipriai auga. Taigi, jei lentynose dulka nebenaudojami PS4 žaidimai ar bet kurie kiti diskai, konsolės ar jų priedai, priklausantys „Xbox“, „PlayStation“ ir „Nintendo“ gamintojų produkcijai iš septintosios, aštuntosios ar devintosios kartos – apsilankę internetinėje parduotuvėje ne tik greitai juos parduosite, bet už pirmą pardavimą taip pat gausite ir 5 Eur bonusą.

Nebenaudojamų fizinių žaidimų ir įrangos pardavimas suteikia galimybę žaidėjams susigrąžinti didžiąją dalį išleistų pajamų ir, kai kuriais atvejais, netgi užsidirbti papildomai. Paskata pardavėjams – skelbimų talpinimas svetainėje ir prekių siuntimas yra nemokami, todėl pardavimai nekainuoja papildomų lėšų. Norintys parduoti prekes, svetainės pagrindiniame puslapyje turi paspausti ‘parduok’ mygtuką, kuris nukreipia į registracijos puslapį, kuriame užteks sukurti, užpildyti ir patvirtinti norimos parduoti prekės skelbimą ir laukti sėkmingo pardavimo.

Saugu ir paprasta

Iki 2021 sausio pradžios, pardavimų platforma „Eneba“ prekiavo tik skaitmenine vaizdo žaidimų produkcija. Norėdama užtikrinti saugią elektroninę prekybos terpę, komanda akylai filtruoja aktyvavimo raktais prekiaujančius pardavėjus. Tiesa, fizinių prekių pardavėjams taikoma visiškai kitokia kokybės užtikrinimo sistema, prie kurios smarkiai prisideda ir prekės pirkėjas. Pardavėjo sąskaitą pinigai pasiekia tik tada, kai pirkėjas atsiima prekes ir išsiunčia patvirtinimą apie skelbimą atitinkančią gautą prekę. Tokiu būdu vyksta saugi tarpusavio prekyba.

Svetainės sistemoje skelbimus talpinantys pardavėjai prašomi pateikti kuo tikslesnę informaciją apie parduodamą fizinę prekę bei jos būklę, kad pirkėjo lūkesčiai atitiktų gautą pirkinį. Bendras elektroninės parduotuvės patikimumo rodiklis įvertinimų tinklalapyje „TrustPilot“ siekia net 4,6 balo, kurį sudaro 40,024 unikalių vartotojų įvertinimų. Šis vartotojų pasitikėjimas „Eneba“ pardavimų platforma kyla iš komandos pastangų užtikrinti ne tik saugią, bet ir pardavėjams bei pirkėjams draugišką internetinę aplinką ir naudojimo patirtį.

Tvari bei ekonomiška alternatyva

Vis daugiau šiuolaikinių verslų skatina nebenaudojamų daiktų perpardavimą, ypač atsižvelgiant į  tai, jog išmetami nereikalingi daiktai turi didelį neigiamą poveikį aplinkai. Dažnai žmonės net nepagalvoja apie paprastą alternatyvą tokiems atvejams – nenaudojamus, tačiau geros būklės daiktus vėl parduoti. „Eneba“ svetainė skatina žaidėjus parduoti nebenaudojamus fizinius žaidimus, konsoles bei jų priedus, kadangi tokiu būdu fizinės prekės vėl grįžta į rinką.

Be to, parduoti nebenaudojamą fizinių žaidimų įrangą, ar žaidimus, yra ir ekonomiška. Pardavęs tokią prekę, žaidėjas susigrąžina dalį šioms prekėms išleistų pajamų, o kai kuriais atvejais net užsidirba papildomai. Palanki svetainės pardavimų politika skatina šią prekybą, o nuolat auganti prekių paklausa užtikrina vis didėjantį kompiuterinių prekių katalogą tinklalapyje.

Nepraleiskite progos užsidirbti

Fizinių kompiuterinių žaidimų, konsolių bei jų priedų pardavimai yra unikali proga tiek norintiems parduoti, tiek suinteresuotiems papildyti savo žaidimų kolekciją ar optimizuoti turimą įrangą. Pardavėjai gali parduoti nebenaudojamas prekes, taip atgal gaudami dalį hobiui išleistų pajamų, ar net užsidirbdami papildomai. Tuo tarpu perkantys žaidėjai turi galimybę pasinaudoti prekių įvairove bei konkurencingomis kainomis, leidžiančiomis sutaupyti nemažai pajamų ties šiuo, daugelio mėgiamu, laisvalaikio praleidimo būdu. 

Užs. 273

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments