blank

Keiskite kasdienius įpročius

Gera žinia ta, kad nežymiai pakeitę savo kasdienius įpročius, galime sutaupyti nemažai elektros energijos. Didelė dalis žmonių, net nesusimąstydami, kasdien atlieka tokius veiksmus, kurie  ne tik neneša realios naudos, bet dar ir reiškia didesnes išlaidas. Vienas tokių veiksmų yra palikti degančias lemputes tose namų erdvėse, kuriose tuo metu nėra žmonių. Ko gero, daugeliui iš jūsų puikiai pažįstama situacija, kuomet visa šeima žiūri filmą svetainėje, tačiau virtuvėje ar koridoriuje paliktas įjungtas apšvietimas. Ir jeigu taip elgiatės kiekvieną vakarą,  galite būti tikri – per mėnesį susidaro ne vienas euras išlaidų, kurių tiesiog galėtų nebūti. Tad pats metas peržiūrėti savo įpročius ir atsisakyti tų, kurie nėra reikalingi bei paskatinti taip elgtis visus šeimos narius.

Nepalikite elektroninių įrenginių budėjimo režime

Elektroniniai įrenginiai bei budėjimas režimas – neatsiejami vienas nuo kito. Daugelis iš mūsų esame įpratę įvairius prietaisus palikti budėjimo režime. Tačiau verta atminti, kad jūsų piniginė jums už tai tikrai nepadėkos – jei tik atsisakytumėte minties palikti prietaisus budėjimo režime, jūsų išlaidos elektros energijai taip pat sumažėtų. Toks sprendimas jums nieko nekainuos, o rezultatai bus puikūs.

Įsirenkite saulės elektrinę

Saulės elektrinės įrengimas, tai – dar vienas sprendimas, kuris jūsų išlaidas elektros energijai leistų sumažinti net iki 80 proc. Tai – iš tiesų solidus skaičius, tad jei jus domina efektyvus išlaidų mažinimas, pats metas įgyvendinti šį sprendimą.

Kasdienių, naudos nenešančių įpročių pakeitimas, prietaisų nepalikimas budėjimo režime bei saulės elektrinės įsirengimas – tai sprendimai, kurie jūsų išlaidas elektrai leistų sumažinti nuo kelių iki kelių šimtų eurų (tiksli suma, priklausytų nuo individualios situacijos). Tad jau dabar pradėkite galvoti, kuris iš šių būdų (o, galbūt visi), yra tinkamiausi ir mėgaukitės kur kas mažesnėmis išlaidomis.

Užs. 1101

naujieji
Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
7W lemputė
2022 29 rugsėjo 8:16

Pievas rašinėjate

Rekomenduojami video: