Suteikti daugiau mobilumo sunkiai vaikštantiems arba nevaikštantiems asmenims galima su elektronikos įranga, kuri pritaikyta labai skirtingo sudėjimo asmenims. Skuteriai – vienas geriausių pasirinkimų. Dėl patrauklios kainos perkami vis dažniau ne tik medicinos įstaigų, tačiau ir savoms reikmėms, juk daugiau mobilumo – daugiau ir komforto.

Žinoma, šiuo metu siūlomos įrangos pasirinkimas yra gana platus, kadangi stengiamasi atitikti ir skirtingų žmonių poreikius. Sukonkretindami paieškas – nurodysime 5 aspektus, kuriuos įvertinus paieškos bus kur kas sistemingesnės.

  1.     Sėdynės patogumas

Kadangi skuteriai dažnai naudojami kiekvieną dieną, natūralu, kad reikalingas ne tik gebantis padėti įveikti atstumus, tačiau ir toks, kuris suteikia patogų judėjimą. Vienos sėdynės yra kietesnės, kitos labiau patinka minkštumą mėgstantiems asmenims. Ieškodami labiausiai tinkamos nepamirškite, kad papildomai ant sėdynės gali būti primontuojamas čiužinukas, kuris padės atitikti Jūsų nugaros poreikius.

  1.     Naudotojo svoris

Kitas svarbus vertinimo kriterijus yra asmens, kuris važinės skuteriu, svoris. Nors dažniausiai rinkoje gaminami standartiniai, kurie sėkmingai išlaiko iki 150 kg, tačiau galima rasti ir vienetinius, kurie pritaikyti sunkesniems pacientams.

Rinktis pagal svorio išlaikymo galimybes yra labai svarbu. Tai ne tik garantuoja įrangos ilgaamžiškumą, tačiau taip pat ir judėjimo patogumą asmeniui.

  1.     Kainos galimybės

Dar vienas svarbus pasirinkimo bei vertinimo kriterijus yra kaina. Jos diapazonas – tikrai labai platus. Nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių priklausomai nuo to – kokio funkcionalumo elektrinis skuteris yra pasirenkamas, taip pat, kokiomis papildomomis funkcijomis jis pasižymi, kokius priedus turi ir panašiai.

Kadangi tai daiktas visam gyvenimui – verta sumokėti daugiau, kad tik gautumėte geresnę įrangą. Juk jis turėtų būti renkamasis taip pat atidžiai kaip ir bet kokia kita transporto priemonė.

  1.     Valdymo skydas

Vyresnio amžiaus asmenims labai svarbu, kad elektrinio skuterio valdymas būtų kuo paprastesnis. Būtent tokie jie ir yra kuriami. Tereikia susipažinti vos su keliais mygtukais, kad pavyktų saugiai dalyvauti eisme.

  1.     Dizaino vertinimas

Galiausiai – vertinkite ir dizainą, kuris labai įvairus. Šiais laikais dažniausiai perkami nedidelių gabaritų, kompaktiški skuteriai, kuriems nereikalingas specialus garažas, jie gali būti laikomi namuose. Jeigu tai bus žmogaus kasdieninis „palydovas“ – suteikite jam galimybę važinėti su tokiu, kuris leidžia būti pasitikinčiu savimi.

Užs. 679

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie