Susitikimo akimirka. S. Vitkienės nuotr.
Susitikimo akimirka. S. Vitkienės nuotr.

Balandžio 7 d. tradicinės dvaro talkos organizatoriai, technika bei darbo jėga prisidedantys rajono verslininkai, savivaldybės atstovai pasidalino dvaro teritorijoje numatomus atlikti darbus, kurie turi būti baigti iki balandžio 26 d., kai kviečiama kasmetinė dvaro aplinkos tvarkymo talka.
Iki talkos būtina nugenėti medžius, sutvarkyti šakas, išrauti ir išvežti senus kelmus, buitines šiukšles ir statybos atliekas, atvežti apie 20 tonų skaldos dvaro teritorijos takams atnaujinti ir t. t. Šiuos darbus pasidalino: UAB „Rokmelsta“, AB Rokiškio mašinų gamykla, UAB „Ivabaltė“, AB “Rokiškio sūris“, privačios įmonės „Reginos salonas“ vadovai ir atstovai, kelininkai, visuomenininkas Raimondas Sirgėdas ir kt.
Pasidalinę darbus susirinkusieji juokavo, kad belikęs vienas – išprašyti iš Dievulio gerą orą. Tuo užsiimti pasižadėjo AB „Rokiškio komunalininkas“ direktorius Antanas Vagonis: „Aš imuosi iniciatyvos susitarti su Dievuliu…“
Rokiškio krašto muziejaus vadovė Nijolė Šniokienė pranešė, kad į talką pirmieji užsiregistravo jaunieji šauliai, o ūkio dalies vedėjas Valentinas Skeirys juokėsi, jog senyvo amžiaus moteris užsiregistruoti į pavasarinį dvaro aplinkos švarinimą paskambino vėlų sekmadienio vakarą, apie 22 val.
Primename: dvaro talka vyks balandžio 26 d. 10 val. Talkininkai kviečiami registruotis el. paštu muziejus@rokiskyje.lt ir telefonais: 52835, 52261, (8-618) 13099, (8-687) 16092.
Talkos organizatoriai tikisi, kad atsiras norinčiųjų prisidėti ne tik darbu, bet ir pinigais. Norintys ir galintys tai padaryti, gali pinigus pervesti į muziejaus sąskaitą AB „Swedbank“, LT10 7300 0100 0257 7457. Iš gyventojų surinktos lėšos bus naudojamos vienmečių gėlių sodinukų (iš viso sodinukams reikia apie 7 tūkst. Lt), įrankiams ir priemonėms įsigyti.
Primename, kad vyksta akcija „Susimeskime talkai“, rajono įstaigų, įmonių kolektyvai kviečiami papildyti talkos sąskaitą. Gausiausiai akcijoje dalyvavęs kolektyvas talkos pabaigoje bus apdovanotas vertingu prizu.

 

GR inform.

trecias brolis
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: