blank

Kuo patrauklios kampinės dušo kabinos?

Jos yra patrauklios už tai, kad yra įtaisomos kampe, todėl palieka daugiau laisvos erdvės vonios kambaryje kitiems įrenginiams ir baldams. Jos dažniausiai būna kvadratinės formos, nors pasitaiko atvejų, kai jos būna stačiakampės. Kokia jums būtų praktiškiausia, priklausys nuo jūsų maudymosi būdo. Tiesa, kvadrato formos dušo kabina, nors ir turi griežtas savo perimetro formas, be didesnių kliūčių pritampa bendroje vonios kambario aplinkoje. Ypač jos gerai pasitarnauja nedideliuose vonios kambariuose, nes sutaupo jiems laisvą erdvę. Jeigu jūsų vonios kambarys yra erdvus, tad galite rinktis ne tik stačiakampio, bet ir pusiau apvalios formos dušo kabinas.

Kur montuoti pusiau apvalias dušo kabinas?

Tokio tipo dušo kabinas galima montuoti vonios kambario kampe, nes jos, kaip ir kvadratinės, neužima daug vietos, todėl puikiai tinka it mažesnėje erdvėje. Kiek tik įmanoma labiau išnaudojus likusius laisvus kampus, lieka vietos ir kitiems vonios kambaryje būtiniems įrenginiams ar net baldams. Kampe įtaisyta pusiau apvali dušo kabina tikrai niekam netrukdo, nes užima nedaug vietos, o vonios kambarys vizualiai tarsi praplatėja.

Koks dar dušo kabinos tipas tinka mažesniame vonios kambaryje?

Nedideliame vonios kambaryje kuo puikiausiai tinka ir penkiakampė dušo kabina. Ji ne tik suteikia daugiau laisvos erdvės vonios kambaryje, bet ir tikrai įspūdingai paįvairina nuobodoką šios patalpos interjerą. Gaila, kad tipinių standartų veikiami pirkėjai dažnai bijo rinktis penkiakampę dušo kabiną, nes vengia subtilesnių sprendimų, tačiau be reikalo baiminasi, nes šios rūšies dušo kabina tinka ir prie klasikinio, ir prie šiuolaikiško vonios kambario dizaino stiliaus. Todėl tikrai niekas nesuklys pasirinkęs būtent šios išvaizdos dušo kabiną. Jei norite dar daugiau sužinoti apie galimus dušo kabinų tipus, visą informaciją rasite internetinėje svetainėje  Iris.

Užs. 616

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments