Idėjos ką galėtumėte padovanoti naujakuriams:

Interjero detalės išsilaiko populiariausių dovanų topuose, dažniausiai perkami įvairūs aksesuarai, tokie kaip laikrodžiai, vazos, įvairios statulėlės, paveikslai, žvakės ar pagalvėlės. Jei gerai žinote ko naujakuriams reikia galite netgi padovanoti tokius daiktus kaip arbatinis staliukas, spintelė prie lovos ar kokybiškas patalynės komplektas iš nostra.lt

Į naujus namus persikėlę žmonės labiausiai džiaugiasi tokiomis dovanomis, kurios jiems yra panaudojamos, bei būtinos buityje. Taip draugai palengvina patį sunkiausią etapą, kuomet susipirkti viską reikia nuo pradžių. Tad keletas pavyzdžių kokias dovanas, kaip geriausias ir sukėlusias daugiausiai džiaugsmo įvardijo naujakuriai: 

  1. Simbolinis įkurtuvių rinkinys. Jį sudaro tokie paprasti dalykai, kaip peilis, pjaustymo lentelė, dešra, rankšluostukas, oro gaiviklis, druska ir panašiai. Galite rinkinį sudaryti pagal save, kiekvienam daiktui akcentuoti kažkokią reikšmę. Pavyzdžiui druska, kad gyvenimas nebūtų prėskas, dešra, kad kiekviena diena būtų soti ir t.t. pasitelkite savo fantaziją.
  2. Dauguma džiaugėsi pačiais pagrindiniais buitiniais prietaisais ir priemonėmis, tad jei sveikinsite žmonės, kurie dar praktiškai nieko neturi, turėkite omenyje, kad praktiška dovana- gera dovana. Šluota, lygintuvas, buitinė chemija, virtuvinis kombainas, arbatinis, kilimėliai vonioje ,dulkių siurblys ar kažkoks panašus buityje reikalingas  daiktas kartais gali pradžiuginti daug labiau nei suvenyrai, kurie tuo metu nėra būtini norint pradėti kokybišką gyvenimą naujuose namuose.
  3. Dovanų čekis, pripažinkime tikrai ne visi turi gerą supratimą ir skonį renkant dovanas kitiems, o ypač kas liečia namų interjerą. Net jei jums gintariniai paveikslai yra pati gražiausia interjero detalė kokia tik galėtų būti, tai dar nereiškia, jog žmonėms įsirenginėjantiems namus moderniu stiliumi, toks paveikslas patik taip pat kaip ir jums. Tad jei nesate įsitikinę, kad puikiai suprantate draugų skonį visada galite rinktis dovanų čekį, jis tikrai bus panaudotas, nes naujuose namuose nuolat trūksta tam tikrų baldų, įrankių ar įvairių smulkmenėlių. 

Renkant dovaną svarbiausia jūsų nuoširdus džiaugsmas dėl draugų, bei noras jiems padėti ir išrinkti naudingą bei prasmingą dovaną. Kuri padės buityje ar suteiks savito grožio namams, o draugai pažiūrėję į ją prisimins jus ir džiaugsis turėdami tokius šaunius draugus.

Užs. 311

azija
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments