blank

Puiku, jei turite atostogų kelias savaitės ar net visą mėnesį – tokiu atveju, galite planuoti pačias įvairiausias išvykas bei mėgautis nuostabiu laiku ir puikiomis patirtimis. Tačiau, ką daryti, jei esate taip įsukti į darbų verpetą, kad turite tik laisvus savaitgalius? Dauguma žmonių galvoja, kad turint vos kelias laisvas dienas per savaitę, neįmanoma pasimėgauti išvykomis. Gera žinia ta, kad visi tie, kurie taip pat galvoja, iš tiesų labai klysta – jei turite laisvus savaitgalius, tai turite ir galimybę keliauti, mėgautis puikiomis išvykomis. Na, o čia – idėjos, kurias lengvai pritaikysite ir pamatysite, jog ir trumpos kelionės gali būti nuostabios.

Palanga

Kone pats garsiausias mūsų šalies kurortas. Visai nesvarbu, kurioje Lietuvoje vietovėje gyvenate, pasiekti šį kurortą, netruksite daugiau nei 4 – 5 valandų, tad jį tikrai verta rinktis savaitgalio kelionėms. Belieka tik pridurti, kad šį išvyka tikrai bus ne tik įdomi, bet ir jums labai naudinga – juk nepamirškite kad buvimas prie jūros turi ypatingą poveikį mūsų emocinei būsenai: tai nuramina, atpalaiduoja, padeda pamiršti blogas mintis, o taip pat – šalina darbo sukeltą įtampą bei didina atsparumą stresą. Taigi, mėgautis buvimu prie jūros turėtumėte reguliariai, tad net ir trumpos kelionės į Palangą yra tiesiog būtinos.

Druskininkai

Dar viena puiki idėja savaitgalio kelionėms, yra Druskininkai. Jei gyvenate pietinėje šalies dalyje, tai šį kurortą pasieksite ypač greitai. Na, o pasiekę – tikrai padėkosite sau už tokį sprendimą: jūsų laukia ne tik įspūdinga gamta, bet ir daugybė puikių procedūrų, kurios tikrai pagerins jūsų fizinę bei emocinę sveikatą. Rinkitės masažus, pabuvimus druskos kambariuose, apsilankymus pirčių bei baseinų kompleksuose – visa tai nuramins, suteiks daug gerų emocijų, pagerins odos būklę ir net sustiprins jūsų imunitetą.

Birštonas

Dar viena puiki vietovė, kurią irgi ypač greitai pasieksite, jei gyvenate pietinėje mūsų šalies dalyje, yra Birštonas. Čia jūsų taip pat laukia itin nuostabūs gamtos vaizdai, todėl savo laiką turėtumėte planuoti taip, kad bent kelias savaites galėtumėte skirti pasivaikščiojimui gamtoje. Na, ir, žinoma, taip pat svarbu akcentuoti, kad čia taip pat rasite ir daug sveikatingumo sprendimų.

Latvija

Jei manote, kad turint laisvą savaitgalį, užsienis tampa nepasiekiamu, irgi  labai klystate – rinkitės kelionę į Latviją ir būsite maloniai nustebinti. Tikslą pasieksite greitai, neskirdami tam daug laiko, o svarbiausia – ypač maloniai praleisite laiką. Veiklos pasirinkimą čia ypač daug: nuo malonaus SPA poilsio iki lankytinų objektų lankymo; nuo apsipirkimo iki degustacijų.

Taigi, net ir tuo atveju, jei esate užimti, kad turite tik laisvus savaitgalius, tiek galite ypač šauniai praleisti laiką – nuvykti į mūsų šalies kurortus ar Latviją. Kelionė į šias vietoves tikrai nepareikalaus daug brangaus jūsų laiko. Juo labiau, kad net ir pačios kelionės metu galite labai naudingai tą laiką praleisti.

Užs.  464

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments