blank

Renkantis tinkamus darbo drabužius, reikia atsižvelgti į keletą pagrindinių veiksnių. Priklausomai nuo darbo, jums gali reikėti patvarių, apsauginių arba patogių drabužių. Todėl šiame straipsnyje specializuota darbo rūbų parduotuvė „Glovė“ apžvelgia įvairias darbo drabužių rūšis ir pateikia įžvalgų apie tai, kokie darbiniai rūbai galėtų geriausiai atitikti kiekvieno vartotojo poreikius.

Į ką atsižvelgti, renkantis darbinius rūbus?

Jei norite išsirinkti savo darbui tinkamą aprangą, rekomenduojama  įvertinti keletą svarbių aspektų. Toliau plačiau pateikiame platesnį kai kurių esminių dalykų, į kuriuos reikėtų atsižvelgti, aprašymą:

 • Patogumas: Labai svarbu pasirinkti darbo drabužius, kurie būtų patogūs dėvėti, nes tai gali turėti įtakos jūsų produktyvumui ir saugumui darbe. Turėtumėte ieškoti drabužių, kurie gerai priglunda prie kūno ir leidžia laisvai judėti, ypač jei jūsų darbas susijęs su dideliu fiziniu aktyvumu. Be to, kvėpuojantys audiniai gali padėti išlaikyti vėsą ir sausumą per ilgas darbo valandas.
 • Patvarumas: Darbo drabužiai turėtų atlaikyti jūsų darbo sąlygas, todėl labai svarbu rinktis aukštos kokybės medžiagas, kurios negreitai susidėvi. Turėtumėte atsižvelgti į tai, kokį darbą dirbsite, ir rinktis drabužius, kurie yra atsparūs plyšimams, įplėšimams ir kitiems pažeidimams. Drabužiai su sustiprintomis siūlėmis, dvisluoksniais audiniais ir iš dilimui atsparaus audinio gali pailginti jūsų darbo drabužių tarnavimo laiką.
 • Sauga: Sauga turėtų būti svarbiausias prioritetas, renkantis darbo drabužius, ypač jei jūsų darbas susijęs su pavojingomis medžiagomis ar įrengimais. Priklausomai nuo darbo pobūdžio, jums gali prireikti drabužių, atsparių liepsnai, cheminėms medžiagoms arba pjūviams. Įsitikinkite, kad jūsų darbo drabužiai atitinka jūsų sektoriaus saugos standartus ir taisykles.
 • Funkcionalumas: Darbo drabužiai turėtų būti sukurti, atsižvelgiant į jūsų patogumą darbe. Ji turėtų turėti tinkamas kišenes, kilpas ir kitas detales, kurios leistų saugiai ir efektyviai atlikti darbą. Pavyzdžiui, statybų darbuotojui gali prireikti darbo drabužių su kilpomis įrankiams ir papildomomis kišenėmis įrangai laikyti po ranka, o sveikatos priežiūros darbuotojui gali prireikti švarko su įvairiomis kišenėmis medicinos reikmenims nešiotis.
 • Stilius: Nors sauga ir funkcionalumas yra labai svarbūs, taip pat svarbu atsižvelgti į darbo drabužių stilių. Priklausomai nuo profesijos, jums gali reikėti kurti tam tikrą įvaizdį arba laikytis aprangos kodo. Apsvarstykite savo darbo drabužių spalvą, dizainą ir prekės ženklą bei tai, kaip tai gali paveikti jūsų darbo rezultatus ir profesionalumą.

Atsižvelgdami į šiuos veiksnius, galite pasirinkti darbo drabužius, kurie ne tik jus apsaugos, bet ir leis dirbti patogiai ir efektyviai.

Darbiniai rūbai skirtingų profesijų atstovams

„Glovė“ siūlo darbo drabužius, sukurtus įvairių profesijų atstovams. Apžvelkime keletą dažniausiai pasitaikančių profesijų ir joms pritaikytų darbo drabužių tipų:

Statybininkai

Statybų darbuotojai susiduria su įvairiais pavojais, pavyzdžiui, krentančiomis nuolaužomis, aštriais daiktais ir ekstremaliomis oro sąlygomis. Todėl jiems reikia patvarios, patogios ir tinkamą apsaugą užtikrinančios darbo aprangos. Parduotuvės asortimente yra didžiulis darbo drabužių statybininkams, įskaitant gerai matomas apsaugines liemenes, kietas kepures ir kombinezonus, pagamintus iš tokių patvarių audinių, kaip džinsas, medvilnė ir poliesteris, pasirinkimas. Šie darbiniai rūbai apsaugo nuo krentančių nuolaužų, aštrių daiktų ir kitų statybvietėse dažniausiai pasitaikančių pavojų.

blank

Elektrikai

Elektrikai dirba su įtampą turinčiais laidais ir elektros įranga, o tai kelia didelę elektros smūgio ir nudegimų riziką. Todėl jiems reikia ugniai atsparių darbo drabužių, užtikrinančių apsaugą nuo elektros pavojų. Darbo drabužių parduotuvėje galima rasti ugniai atsparius marškinėlius, kelnes ir kombinezonus, skirtus būtent elektrikams. Šie darbo drabužiai pagaminti iš medžiagų, kurios gali atlaikyti karštį, kurį sukelia elektros išlydis ir apsaugoti nuo elektros srovės sukeltų nudegimų.

Mechanikai

Mechanikams, dirbantiems su sunkiosiomis mašinomis ir įranga, reikia atlikti daug judesių, todėl labai svarbu turėti patogius ir judesių nevaržančius darbo drabužius. Galima rinktis įvairius mechanikams skirtus darbo drabužius, įskaitant kombinezonus, mechanikų marškinėlius, pagamintus iš tokio patvaraus audinio, kaip džinsas ir medvilnė. Šie darbo rūbai sukurti taip, kad mechanikams, atliekantiems savo užduotis, būtų patogu dirbti ir nevaržomai judėti.

Sveikatos priežiūros darbuotojai

Sveikatos priežiūros darbuotojai susiduria su pavojingomis medžiagomis, pavyzdžiui, cheminėmis medžiagomis, per kraują plintančiais patogenais ir infekcijų sukėlėjais. Jiems reikia patogių, pralaidžių orui ir nuo šių pavojų apsaugančių darbo drabužių. Sveikatos priežiūros darbuotojams yra sukurti įvairūs specialūs medicininiai švarkeliai ir laboratoriniai chalatai. Pastarieji darbo rūbai gaminami iš kvėpuojančių audinių, pavyzdžiui, medvilnės ir poliesterio, kurie užtikrina patogumą dėvinčiajam. Jie taip pat apsaugo nuo pavojingų medžiagų, nes siuvami iš kraujui ir kitiems skysčiams atsparių medžiagų.

Restoranų darbuotojai

Restoranų darbuotojai susiduria su karščiu, išsiliejusiais skysčiais ir kitais pavojais, todėl reikia patogių, pralaidžių orui ir lengvai valomų darbo drabužių. Šiandieniniame darbo rūbų asortimente yra įvairių virėjams skirtų chalatų, prijuosčių, marškinėlių padavėjams, specialiai skirtų restoranų darbuotojams. Šie darbo drabužiai pagaminti iš orui laidžių medžiagų, pavyzdžiui, medvilnės ir poliesterio, ir yra lengvai valomi, todėl darbuotojas visada atrodys tvarkingai. Jie taip pat yra įvairių spalvų ir stilių, todėl restoranų darbuotojai gali pasirinkti geriausiai jų poreikius atitinkančius darbo drabužius.

Tinkamiausių darbo rūbų pasirinkimas

Labai svarbu rinktis darbo drabužius, kurie yra patogūs, patvarūs ir tinkamai apsaugo nuo su darbu susijusių pavojų. „Glovė“ siūlo platų įvairių profesijų darbo drabužių pasirinkimą, todėl pateikiame keletą patarimų, į kuriuos verta atsižvelgti ieškant tinkamiausių darbo rūbų:

Atsižvelkite į darbo pobūdį

Kaip minėta, pirmas žingsnis renkantis tinkamą darbo drabužį – atsižvelgti į savo darbo reikalavimus. Pagalvokite apie konkrečius pavojus, su kuriais galite susidurti darbe, ir apie tai, kokios apsaugos jums reikia. Pavyzdžiui, jei dirbate statybose, jums gali prireikti darbo drabužių, apsaugančių nuo krentančių nuolaužų, o jei dirbate elektriku, jums gali prireikti liepsnai atsparios aprangos, kad apsisaugotumėte nuo elektros keliamų pavojų.

Ieškokite aukštos kokybės medžiagų

Darbo drabužiai turėtų būti pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, kurios atlaikytų susidėvėjimą darbo metu. Geriausia rinktis audinius, kurie pasižymi patvarumu, pavyzdžiui, medvilnę arba džinsą. Taip pat galite rinktis sintetines medžiagas, kaip antai nailonas ar poliesteris, kurios yra atsparesnės dilimui ir plyšimams. Be to, priklausomai nuo darbo pobūdžio, galite ieškoti medžiagų, kurios yra atsparios vandeniui arba pralaidžios orui.

blank

Įsitikinkite, kad drabužiai tinka

Labai svarbu, kad darbo drabužiai gerai tiktų. Per daug aptempti arba per laisvi drabužiai gali varžyti jūsų judesius, todėl bus sunku saugiai ir efektyviai atlikti darbą. Rinkitės darbo drabužius pagal specialias dydžių lenteles ir, prieš juos įsigydami, kruopščiai pasimatuokite. Darbo drabužiai turi būti reikiamo dydžio, kad jais apsirengus jaustumėtės patogiai.

Ieškokite jūsų poreikius atitinkančių savybių

Priklausomai nuo jūsų darbo, jums gali prireikti darbo drabužių, turinčių tam tikrų savybių, kad galėtumėte saugiai ir efektyviai atlikti savo darbą. Pavyzdžiui, jei dirbate statybose, jums gali prireikti drabužių su sutvirtintais keliais, keliomis kišenėmis arba šviesą atspindinčia juosta. Panašiai, jei dirbate sveikatos priežiūros srityje, jums gali prireikti drabužių, kurie turi antimikrobinių savybių, kad apsaugotų nuo mikrobų plitimo.

Atsižvelkite į oro sąlygas

Atsižvelgiant į tai, kur gyvenate ir dirbate, jums gali prireikti šaltam ar karštam orui pritaikytų darbo drabužių. Jei vasarą dirbate lauke, ieškokite lengvų, orui pralaidžių ir nuo drėgmės apsaugančių drabužių, kad neperkaistumėte ir neperšaltumėte. Jei dirbate lauko sąlygomis žiemą, ieškokite apšiltintų ir neperšlampamų drabužių, kad jums būtų šilta ir sausa.

Nepamirškite aksesuarų

Pirštinės, kepurės ir apsauginiai akiniai gali būti tokie pat svarbūs, kaip ir pati apranga. Rinkdamiesi darbo drabužius, būtinai atsižvelkite į šias darbo aprangos detales. Pavyzdžiui, jei dirbate statybose, jums gali prireikti pirštinių su smūgiams atspariais paminkštinimais, o jei dirbate sveikatos priežiūros srityje, jums gali prireikti apsauginių akinių, kad apsaugotumėte akis nuo kūno skysčių poveikio.

Atsižvelgdami į konkretaus darbo pobūdį ir sąlygas, tikrindami, ar darbo drabužiams pagaminti naudojamos aukštos kokybės medžiagos, ir užtikrindami tinkamą pritaikymą bei savybes, darbuotojai gali išsirinkti geriausius darbo drabužius, kurie padės jiems išlikti saugiems ir patogiai jaustis atliekant darbines užduotis.

Darbinių rūbų pasirinkimas „Glovė“ parduotuvėje

„Glovė“ siūlo platų darbo drabužių pasirinkimą įvairių profesijų atstovams, tarp kurių:

 • Darbo kombinezonai: Kombinezonai yra populiarus drabužis daugelio profesijų atstovams, įskaitant statybininkus, mechanikus ir žemės ūkio darbuotojus. Jie dengia visą kūną ir dažnai turi daugybę kišenių įrankiams ir įrangai laikyti.
 • Darbo kostiumai: Šie darbiniai rūbai panašūs į kombinezonus, tačiau jų dizainas yra paprastesnis. Jie dažnai naudojami tokiuose ūkio sektoriuose, kaip naftos ir dujų pramonė, kur darbuotojams reikia apsisaugoti nuo chemikalų ir kitų pavojingų medžiagų.
 • Apsauginės liemenės: Apsauginės liemenės būtinos visiems, kurie dirba intensyvaus eismo vietose arba prasto apšvietimo sąlygomis. Jas dažnai naudoja statybininkai, geodezininkai ir gelbėjimo tarnybų darbuotojai.
 • Nedegūs darbo rūbai: Nedegūs drabužiai skirti apsaugoti darbuotojus nuo liepsnos ir karščio. Jie dažnai naudojami tokiose srityse, kaip suvirinimas, elektros darbai, naftos ir dujų pramonė.
 • Medicininė apranga: Sveikatos priežiūros darbuotojams reikia patogių, orui laidžių ir nuo pavojingų medžiagų apsaugančių darbo drabužių. Todėl galima rinktis iš įvairių medicininių švarkelių ir laboratorinių chalatų, skirtų būtent sveikatos priežiūros darbuotojams.
 • Darbiniai rūbai maisto pramonės darbuotojams: Restoranų darbuotojams reikalingi patogūs, orui laidūs ir lengvai valomi darbo drabužiai. Tarp jų yra chalatai ir prijuostės virtuvės darbuotojams bei marškinėliai padavėjams.
 • Darbo pirštinės: Pirštinės yra svarbus daugelio profesijų, įskaitant statybininkus, mechanikus ir sveikatos priežiūros darbuotojus, aksesuaras. Galima pasirinkti iš plataus pirštinių asortimento, įskaitant darbines, vienkartines ir cheminėms medžiagoms atsparias pirštines.
 • Apsauginiai akiniai: Apsauginiai akiniai yra būtini visiems, dirbantiems su įvairiais įrankiais ar įranga, kurie gali sužaloti akis. „Glovė“ siūlo daugybę apsauginių akinių, pvz., „Riley“ gamintojų apsauginius akinius, kurie sukurti taip, kad užtikrintų maksimalią apsaugą ir komfortą.

Žodis pabaigai

Renkantis darbo drabužius svarbu atsižvelgti į patogumą, patvarumą, saugumą ir funkcionalumą. „Glovė“ – tai parduotuvė, siūlanti platų darbo drabužių pasirinkimą įvairių profesijų atstovams, įskaitant statybininkus, mechanikus, sveikatos priežiūros sistemos ir maitinimo įstaigų darbuotojus. Atsižvelgdami į savo darbo reikalavimus, galėsite išsirinkti geriausius drabužius ir priedus, kad darbe jums būtų saugu ir patogu.

Užs. 392

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: