blank

Nesvarbu, kokią interjero stilistiką pasirinkote, minkšti kampai – bet kurios svetainės pagrindinis akcentas ir susibūrimo vieta. Šiandien interjero dizaineriai vis daugiau kalba ne tik apie stilingus, originalius, bet ir funkcionalius baldus. Praktiškų funkcijų verta dairytis ir baldų asortimente. Daugelis nė nesusimąsto, kad funkcionalus minkštas kampas ne tik tas, kurį galima lengvai transformuoti į papildomą miego vietą. Štai 3 naujovės, vertos jūsų dėmesio.

Dviejų lygių pagalvės ir reguliuojami atlošai

Srities profesionalai siūlantys įvairius baldus, iki detalių apgalvoja kiekvieną smulkmeną, kuri gali užtikrinti didesnį komfortą. Pavyzdžiui, minkšti kampai su miegamuoju mechanizmu gali turėti dviejų lygių pagalves. Atrodo, tokia paprasta detalė, bet išties ji – ne tik apie baldo stilistiką. Patogios pagalvės leidžia reguliuoti sėdėjimo padėtį: jeigu mėgstate sėdėti tiesiau, pasidėkite po nugara papildomą pagalvę; jeigu mėgstate įsitaisyti laisviau – nuimkite papildomą pagalvę ir sėdėjimo gylis pasikeis.

USB jungtys ir integruotos kolonėlės

Kai kurie gamintojai siūlo ne tik komfortabilų poilsį, bet ir papildomas funkcijas, kurias galima integruoti į baldą užsakant jį individualiai. Pavyzdžiui, USB jungtys arba garso aparatūra. Įsivaizduokite, kaip patogu būtų, jei galėtumėte šalia patogiai pasikrauti nešiojamąjį kompiuterį, planšetę, telefoną ar ausinuką. Jau nė nereikia minėti, kad integruota garso sistema pakeistų filmų vakarų patirtis, o ir namai būtų mažiau apkrauti papildomais daiktais, technika.

Unikalios formos ir apgalvotas baldo aukštis

Dar vienas svarbus momentas, renkantis novatoriškus baldus – apgalvotas jų aukštis ir forma. Minkšto kampo kojelių aukštis svarbus ne tik dėl estetinio vaizdo (vizualiai didesnės erdvės įspūdžio, grakštumo), bet ir dėl išmaniųjų įrenginių naudojimo – turbūt dažniausiai keblumų kyla dėl sklandaus siurblio-roboto judėjimo. Šiuolaikiški gamintojai siūlo ne tik standartines formas, bet ir, pavyzdžiui, išgaubtų formų baldus. Švelnus lankas leidžia dar geriau atskirti poilsio erdvę, skatina bendravimą.

Panašu, kad šiandien net ir tokie paprasti baldai kaip štai minkštas kampas gali padėti formuoti skirtingas namų zonas, atsisakyti nereikalingų daiktų, technikos ir tiesiog sukurti funkcionalesnę svetainės erdvę. Nė nereikia minėti kokybiškų audinių derinių, kojelių spalvos ar kampo pusės pasirinkimo galimybės. Belieka ieškoti gamintojo, kuris gali visa tai pasiūlyti.

Užs. 1388

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: