Aukštaičių gatvėje stovėjusi UAB „Daivida
Aukštaičių gatvėje stovėjusi UAB „Daivida" parduotuvė išgabenta į buvusios įmonės „Rivona" teritoriją ir taps apsaugos postu. R. Kilkaus nuotr.

Spalio 9-osios popietę rokiškėnai stebėjo nekasdienį įvykį: lydimas policijos ekipažo su švyturėliais, pagrindine miesto gatve nedideliu greičiu judėjo vilkikas, priekaboje vežęs sunkiasvorį metalinį kioską.

Paaiškėjo, kad į naują vietą iškeliauja daugiau nei 15-ka metų Aukštaičių gatvėje buvusi UAB „Daivida” parduotuvė. Įmonės generalinis direktorius Vidmantas Kanopa sakė, kad pasikeis ne tik metalinio kioskelio vieta, bet ir paskirtis. „Daugybę metų jame veikė parduotuvė, tačiau dabar nusprendėme iš jo padaryti apsaugos postą. Įsigiję buvusios „Rivonos” patalpas nutarėme, kad kaip visoms didesnėms įmonėms, taip ir mums, reikalingas toks postas. Planuojam per mėnesį pasitvarkyti, įsirengti. Tada reikės keleto apsaugos darbuotojų. Taip net gi prisidedame prie darbo vietų kūrimo mieste”, – juokėsi V. Kanopa ir pridūrė, kad gyvenamajame kvartale laikyti parduotuvę įmonei jau kuris laikas ekonomiškai neapsimokėjo, dėl šalimais buvusio didesnio prekybos centro.    

Stambiam kroviniui pervežti generalinis direktorius samdė vietinę įmonę, kuri turėjo tinkamą techniką: kraną, skirtą kioskeliui užkelti ant priekabos ir patį vilkiką.

Miglė KATINAUSKIENĖ

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: