blank
„YIT Lietuva“ biuras. Nuotr. autorius Evaldas Lasys

Tačiau net ir puikios kokybės neprižiūrimi biuro baldai greitai praranda pirminę išvaizdą ir funkcionalumą.

Kad biuras visuomet atrodytų puikiai, baldų nebūtina keisti kas kelerius metus. Tai būtų brangu, nepraktiška ir tuo labiau neekologiška.

Tad dalijamės praktiškais patarimais, kaip ilgiau išlaikyti puikią baldų išvaizdą.

Paprasti dalykai, apie kuriuos dažnai nepagalvojame eksploatuodami biuro baldus

  • Naudokite specialius stalo kilimėlius. Gana dažnai vos metus-dvejus naudotas stalas atrodo lyg įsigytas prieš dešimtmetį. Taip nutinka neturint specialaus kilimėlio. Norėdami apsaugoti biuro stalus nuo subraižymo įsigykite permatomus silikoninį, plastikinį ar specialia technologija apdirbtą medžiaginį kilimėlį. Anksčiau bene plačiausiai naudoti organinio stiklo kilimėliai. Jei grindys – laminato ar kitų besibraižančių paviršių, pagalvokite ir apie kilimėlį po kėde.
  • Padėkliukai karštiems gėrimams. Ant kai kurių medinių ar iš plokščių pagamintų kietųjų baldų dėmės gali likti ne tik išliejus kavą ar arbatą, bet net ir pastačius karštą puodelį. Todėl jei kavą esate įpratę gerti prie darbo stalo, nepamirškite padėkliukų.
  • Baldams kenkia karštis ir natūrali šviesa. Pasistenkite, kad biuro baldai būtų apsaugoti nuo šilumos šaltinių ir tiesioginių saulės spindulių. Faneruoti paviršiai gali išblukti ar pakeisti atspalvį. Turėkite omenyje, kad labiausiai natūrali šviesa kenkia odiniams baldams.
  • Neignoruokite defektų. Jei kėdė pradėjo girgždėti, iš kitų biuro baldų iškrito varžtelis ar atsilaisvino bet koks kitas tvirtinimo elementas, nedelsdami apie tai informuokite atsakingą organizacijoje asmenį. Reaguodami laiku save ir aplinkinius apsaugosite nuo incidentų, baldą bus lengviau sutaisyti ir juo galėsite naudotis ilgesnį laiką.

Kelios biuro baldų priežiūros taisyklės

  • Iš medžio plokščių pagaminti biuro baldai. Juos galima valyti drėgna šluoste. Valydami stalus nepamirškite ir metalinių jų kojelių.
  • Ofiso baldai su apmušalais. Biuro kėdes ir minkštasuolius reikėtų reguliariai nusiurbti ar pavalyti šluoste. Jei atsirado dėmių, jokiu būdu nereikėtų audinio trinti, naudoti neatskiestas bei amoniako sudėtyje turinčias valymo priemones.
  • Odiniai biuro baldai. Valydami odinius baldus, jokiu būdu nenaudokite valiklių, turinčių abrazyvinių dalelių, netiks ir alkoholio pagrindu pagamintos valymo priemonės. Geriausi – valikliai, skirti prižiūrėti odiniams baldams, arba naminės priemonės, pavyzdžiui, ūkinis muilas ar aliejus.
blank
„YIT Lietuva“ biuras. Nuotr. autorius Evaldas Lasys

Kurie biuro baldai turėtų būti keičiami dažniau?

Kaip jau minėjome straipsnio pradžioje, klientai ir lankytojai pirmiausia atkreipia dėmesį į priimamojo baldus, kurie formuoja įspūdį apie pačią įmonę, todėl juos renkantis būtina atsižvelgti į medžiagų kokybę ir ilgaamžiškumą bei dizainą. Siekiant išlaikyti puikią recepcijos baldų išvaizdą, juos teks ne tik kruopščiai prižiūrėti, bet ir dažniau atnaujinti. Pakankamai dėmesio reikėtų skirti ir priimamojo baldų priežiūrai: reguliariai valyti registratūros stalus, lankytojų kėdes, kavos staliukus. Jei biuro baldai bent kiek nusidėvėję ar nebeatitinka šiuolaikinių standartų, nepagailėkite investicijų naujiems ir kokybiškiems. Tokiu būdu klientus bei lankytojus pasitiksite atsinaujinę ir kursite teigiamą organizacijos įvaizdį.

Į dažniau keičiamų kategoriją patenka ir vadovo biuro baldai. Kurdami juos, daug dėmesio skyrėme ne vien ergonomikai ir kokybei, bet ir išskirtiniam dizainui. Pagaminti iš natūralios arba melamino dangos vadovams skirti biuro baldai suteikia modernaus solidumo bei elegancijos įspūdį jūsų privačiai ar atviro biuro erdvei.

Jei kaip tik ieškote naujų baldų verslui, pasitikėkite „Narbuto“ ilgamete patirtimi ir aukščiausia kokybe. Naujausių mūsų kolekcijų biuro baldai Vilniuje eksponuojami T. Narbuto g. 5, Kaune – Eigulių g. 2, Klaipėdoje – Birutės g. 6, o Šiauliuose – Dvaro g. 79.

Užs. 758

 

 

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: