Sodybų ar užmiesčio gyventojai dažnai neturi galimybės naudotis centrine nuotekų sistema. Taigi, tokiais atvejais nuotekų tvarkymo klausimas turi būti sprendžiamas savarankiškai. Tad ieškantieji greitį, patogumą, saugumą, efektyvumą bei našumą garantuojančio sprendimo nuotekų tvarkymui, turėtų atkreipti dėmesį į biologinį nuotekų valymo įrenginį BioTornado.

BioTornado: kas tai?

Biologinis nuotekų valymo įrenginys BioTornado – tai Lietuvoje pagamintas įrenginys, užtikrinantis tinkamą nuotekų tvarkymą. 2020 metais sukurtas ir sertifikuotas įrenginys, yra pažymėtas CE ženklinimu ir išvalo nuotekas net iki 98 proc. (tai yra daugiau nei reikalauja Nuotekų tvarkymo reglamentas).

Kodėl verta rinktis BioTornado?

Tai, kad BioTornado yra itin našus nuotekų valymo įrenginys, tikrai ne vienintelė priežastis jį pasirinkti. Tad pats metas susipažinti ir  su kitomis priežastimis, kodėl BioTornado yra vertas jūsų pasirinkimo. Viena jų – šis įrenginys visiškai nedidelis, todėl jam lengvai surasite vietą. Be to, atlikus montavimo darbus, įrenginio vietą galima apželdinti augalais ir sukurti ypač dekoratyvų vaizdą. Ne paslaptis ir tai, kad viena aplinkybių, kurios baiminasi vienokius ar kitokius įrenginius planuojantys įsigyti žmonės, yra jų skleidžiamas triukšmas. BioTonardo veikia ypač tyliai, todėl  puikiai tinka naudoti tankiai apgyvendintose vietovėse be to, įrenginį galima montuoti ir visiškai šalia gyvenamojo pastato – tikrai nebus sutrikdytas jūsų poilsis. Diskomforto nesukels ir nepageidaujami kvapai, kadangi jų šis įrenginys neskleidžia. Dauguma žmonių  įrenginius įsigyti vengia dar ir todėl, jog yra įsitikinę, jog  reikės daug priežiūros. Tačiau visa tai negalioja šiam nuotekų valymo įrenginiui, kadangi jis puikiai veikia bet kuriuo metų laiku ir esant bet kokioms oro sąlygoms, o priežiūra – ypač paprasta ir nereikalaujanti daug laiko, todėl tokį įrenginį galite rinktis ir tuo atveju, jei sodyboje praleidžiate nedaug laiko. Na, ir taip pat reikia akcentuoti, kad BioTornado įrenginiai yra gaminami iš aukštos kokybės žaliavų, todėl užtikrinamas ilgas ir patikimas tarnavimas, atsparumas aplinkos veiksniams.

Užs. 1070

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: