„Rokvesta“, garsėjanti inovatyviais sprendimais, užsiima netradicine veikla – maisto atliekų perdirbimu į biomasę ir kompostą. Bendrovė teikia ir specializuotas buhalterinės apskaitos bei darbų saugos, biuro administravimo paslaugas.

Paklaustas, kiek įvairių apdovanojimų jau yra pelniusi daugiau kaip dešimtmetį veikianti bendrovė, jos vadovas Algirdas Kazinavičius sakė tiksliai nė nežinąs, bet jų bus ne vienas. O kaip svarbiausią ir reikšmingiausią paminėjo nominaciją šalies verslo įmonių konkurse „Pasiekimai aplinkosaugoje“. Konkursas buvo skirtas įvertinti ir pagerbti pažangias, mažiausiai aplinką veikiančias įmones.
„Rokvesta“ įvertinta už maisto atliekų panaudojimą alternatyviajai energijai gaminti.

„Tai vienas iš objektyviausių apdovanojimų, nes konkurso dalyvius vertino net keturi skirtingi vertintojai: Aplinkos ministerija, Lietuvos pramonininkų konfederacija, Aplinkos vadybos ir audito institutas bei Inžinerinės ekologijos asociacija. Šiuo apdovanojimu išties didžiuojamės“, – sakė „Rokvestos“ vadovas.

O tai, kad portalas Rekvizitai.lt Juodupės įmonei skirs TOP įmonės titulą, A. Kazinavičius sakė nė nenujautęs. „Rekvizitai.lt tikrina visų šalies įmonių veiklą ir tik 5 proc. jų atitinka kriterijus. Žinoma, labai džiugu atsidurti tarp tų nedaugelio šalies įmonių, kurios vertinamos už skaidrų verslą, patikimumą, konkurencingumą, atsakomybę“, – džiaugėsi „Rokvestos“ vadovas A. Kazinavičius.

sostinė

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie