blank
Kavinės „Rokis&Kiškis“ kolektyvas siūlo rokiškėnams jaukią erdvę pabendrauti. Ilonos Daubaraitės nuotr.

Kurti Rokiškyje kavinę ryžosi vilniečiai Linas Petkevičius ir Vaidotas Zapolskis, turintys patirtį viešbučių aptarnavimo ir vadybos srityje.

„Kavinė – naujas mūsų projektas. Ryžomės, nes tikime mūsų kuriamo modelio sėkme. Rokiškiečiams siūlome visiškai naują, laisvą kavinės stilių. Norime, kad į mūsų kavinę būtų einama pirmiausia pabendrauti, pasibūti“, – sako L. Petkevičius.

Pasak kavinės įkūrėjų, jie siekia, kad čia jaukią pasisėdėjimo, poilsio, bendravimo erdvę rastų ne tik baseino lankytojai, bet ir visi norintieji. „Čia gali užeiti visi, ne tik baseino mėgėjai. Užsukti kad ir laikraščio paskaityti. Dirbsime kasdien iki 22 val.“, – teigia L. Petkevičius.

Kavinėje nėra sąlygų gaminti rimtą maistą, todėl meniu – lunch tipo lengvi užkandžiai: bulvių traškučiai, įvairūs riešutų rinkiniai, sumuštiniai, alyvuogės, kepta duona su įvairiais pagardais ir kiti skanėstai bei įvairūs desertai, kava, arbata, nealkoholiniai kokteiliai ir pan.

Pageidaujantiems rimtesnio maisto kavinė pasiūlys šalia įsikūrusių savo draugų „Dream City“ picų, kurias klientams pristatys ką tik iškeptas.

Prekiaujama čia ir įvairiu alkoholiu, tačiau L. Petkevičius pabrėžia: „Tikrai neskatinsime girtuokliauti, mūsų darbuotojai už tai pagyrimo negaus – atvirkščiai. Ir į baseiną alkoholio neštis nebus galima. Ne mėnesiui ateiname ir ne tokią vietą kuriame. Orientuojamės į šeimas, į vaikus, kurie galės čia pat pažaisti. Norime, kad vaikai kavinėje jaustųsi saugiai, kad švęstų čia gimtadienius, kad būtų minimos įvairios šeimos šventės.“

Kavinės įkūrėjai planuoja organizuoti ir įvairius renginius, turi ir ateities planų. „Pavasarį, jeigu pavyks suderinti su savivaldybe ir matysime tokį poreikį, lankytojams atsivers lauko terasa, o vaikų džiaugsmui – žaidimų aikštelė su batutu“, – dalinasi ateities planais L. Petkevičius.

Rasa SKUODYTĖ

Prie Dirdų
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments