blank

Baldakimas – daugeliui net negirdėtas žodis. Jį galima surasti pasakose apie princeses, istorijos knygose, žaidimų idėjų vaikams sąrašuose. Iš tiesų baldakimas atsirado dar viduramžiais, kuomet daugiavaikių šeimų nariai miegodavo vienoje patalpoje ir neturėdavo atskirų miegamųjų. Būtent ši interjero detalė suteikdavo privatumo. Be to, tais laikais patalpų šildymas buvo sudėtingas. Baldakimas sulaikydavo šilumą prie lovos ir padėdavo apsisaugoti nuo skersvėjo. Kokiomis kitomis praktinėmis ir estetinėmis savybėmis pasižymi šis lovos aksesuaras, sužinosite visai netrukus.

Apsauga nuo uodų ir kitų vabzdžių

Baldakimai seniai žinomi kaip efektyvi priemonė nuo uodų. Žinoma, vien tik jie nesuteikia 100 proc. apsaugos. Tačiau šiais laikais galima rasti įvairių sprendimų. Pavyzdžiui, klasikiniai lovos baldakimai, kurie yra kabinami ant rėmo, gali būti naudojami kartu su tinkleliais nuo uodų. Tai puikus praktinis sprendimas, užtikrinantis saugų ir ramų vaiko miegą. O tai yra tikriausiai daugelio tėvelių pagrindinis tikslas.

Universali miegamojo dekoracija

Nepaisant praktinių baldakimų savybių, kai kurie žmonės nesiryžta jų įsigyti dėl asmeninių įsitikinimų. Pavyzdžiui, dažnai manoma, kad lovos su baldakimais tinka tik puošniuose, klasikinio stiliaus kambariuose. Be to, kartais galima susidurti su įsitikinimu, kad tokia miegamojo interjero detalė yra labai brangi. Baldų parduotuvė Kaune yra puiki vieta savo akimis pamatyti įvairiausių dizainų, tipų ir matmenų lovos baldakimus bei išsirinkti sau patinkantį variantą.

Baldakimo vieta yra ne tik princesės kambaryje. Ši praktiška interjero detalė gali papuošti tiek kūdikio, tiek jau šiek tiek ūgtelėjusio vaiko poilsio erdvę. Šiltuoju sezonu, atlikdamas apsauginę funkciją nuo uodų, o šaltuoju sezonu sulaikydamas šilumą, šis lovos aksesuaras padės pagerinti ne tik miego kokybę, bet ir kambario išvaizdą. Taigi belieka nuspręsti, ar jam atsiras vietos jūsų namuose.

užs. 952

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Rekomenduojami video: