blank

Kreiptis visais klausimais

Serviso savininkas Egidijus Katinauskas pasakoja, kad „Trečias brolis“ specializuojasi važiuoklės tvarkymo srityje, nors sprendžia ir kitas automobilių problemas, pradedant elektros gedimais ir baigiant įvairiais salono darbais.

blank„Užsitarnavome gerą vardą ratų suvedimo srityje. Nuolat tobulėjame, atnaujiname žinias, vykstame į įvairius mokymus, naudojame pažangią įrangą. Daug dirbame ir su įvairiais važiuoklės gedimais. Neatsisakome ir įvairių smulkesnių darbų ar net automobilio salono keitimo. Turime stiprų elektriką, kuris puikiai diagnozuoja įvairias elektros problemas, suprogramuoja naujo automobilio skydelį ar atlieka pakeitimus. Paprastai tariant, į mus galite kreiptis visais klausimais, stengsimės kiek galėdami padėti“, – E. Katinauskas.

Anot verslininko, klientai dažniausiai kreipiasi dėl įvairių stabdžių ir važiuoklės gedimų, o naujesnius automobilius vairuojantys klientai – ir dėl įvairių elektros sistemos gedimų, kurių pasitaiko nemažai.

Ne tik remontas

Beje, servisas ne tik užsiima įvairiais remonto darbais – „Trečio brolio“ padangų padalinio specialistai jau dešimt metų dirba visiems puikiai žinomoje vietoje, šalia „Baltic Petrolium“ degalinės.

„Jau daugiau nei dešimt metų dirbame su padangomis, nuo jų būtent ir pradėjome. Savo klientams siūlome įvairių firmų padangų konkurencingomis kainomis: nuo pigesnių, „biudžetinių“, iki „premium“ klasės. Iškilus klausimų patariame, pagelbėjame. Norime, kad visi mūsų klientai išvažiuotų patenkinti ir sugrįžtų ne kartą“, – sako E. Katinauskas.

blank

Dar viena naujovė

„Trečias brolis“ klientams Rokiškyje siūlo dar vieną naujovę – pilną automatinės greičių dėžės alyvos keitimo paslaugą.

„Ne kartą sulaukėme prašymų pakeisti automatinių greičių dėžių alyvą ir nusprendėme, kad laikas mūsų klientams pasiūlyti šią paslaugą. Nenorėjome apsistoti ties paprastu alyvos keitimu. Dažniausiai nuėmus ir atsukus karterį bei keičiant alyvą galima pakeisti tik dalį tepalo, paprastai iki 60 proc. seno tepalo kiekio. Didesnis tepalo kiekis iš pavarų dėžės tiesiog neišbėga. Taip būna visose pavarų dėžėse su hidrotransformatoriais („pūslėmis“)“, – sako E. Katinauskas.

Naudojant automobilį, automatinėse greičių dėžėse atsiranda smulkių metalo ir frikcinių medžiagų drožlių, kurios sukrenta į pavarų dėžės vidų. Atlikus tik dalinį alyvos keitimą, praskiedžiama esamų drožlių koncentracija tuo santykiu, kiek buvo pašalinta seno tepalo. Gan dažnai pasitaiko, kad po tokio tepalo keitimo pavarų perjungimai tampa nesklandūs, atsiranda ir kitų erzinančių dalykų. Filtras, esantis dėžėje, negali sulaikyti tokių smulkių dalelių, todėl norint, kad automatinė dėžė tarnautų kur kas ilgiau – reikalingas pilnas automatinės greičių dėžės alyvos keitimas.

blank

Tam naudojama speciali įranga.

„Nusprendėme investuoti ir įsigyti modernią, gerą itališką įrangą greičių dėžės alyvai pakeisti. Šis aparatas turi specialų tam sukurtą hidraulinį siurblį. Jis keitimo metu į automatinę pavarų dėžę grąžina tokį kiekį šviežio tepalo, kiek išpumpavo seno. Tokiu būdu veikianti sistema neleidžia į pavarų dėžę papulti orui bei optimaliai suderina keičiamo ir pašalinamo tepalo srautus. Greičių dėžė ne tik išplaunama, bet ir alyva pakeičiama 100 proc.“, – sako E. Katinauskas.

Taigi, nuo šiol Rokiškio gyventojai gali nesibaimindami kreiptis į „Trečio brolio“ autoservisą kokybiško automatinės greičių dėžės alyvos keitimo paslaugos.

Automobilių servisą „Trečias brolis“ rasite adresu: P. Cvirkos g. 6 (šalia VMI), „Facebooko“ socialiniame tinkle „Padangų ir automobilių servisas – Trečias brolis“ arba susisiekite tiesiog tel. +370 628 12 097.

Užs. 1216

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: