Net ir tuomet, jei automobilio plovimui yra skiriama pakankamai daug dėmesio, ne visada yra paprasta palaikyti pageidaujamą transporto priemonės švarą. Vis dėlto,  gera žinia yra tai, kad šiuolaikinės technologijos tikrai leidžia pasiekti pageidaujamų rezultatų, tad tuomet, jei siekiate, kad automobilis visada atrodytų pakankamai estetiškai, verta pasvarstyti apie tam tikras siūlomas galimybes. Automobiliu nano danga – tai vienas iš pasirinkimų, kuris tarp vairuotojų yra itin populiarus. Nors kartais vis dar dvejojama, ar nano technologijos tikrai gali padėti pasiekti pageidaujamų rezultatų, tačiau šio sprendimo privalumai kalba patys už save. Taigi, ką svarbu žinoti apie automobilių nano dangą?

Kas yra nano danga?

Žodis „nano“ yra kilęs iš graikų kalbos, kuris reiškia „mažas“. Nano danga yra sudaryta ir mažų medžiagų dalelių, kurios yra matuojamas nano metrais. Vienos dalelės skersmuo yra maždaug 80 000 kartų mažesnis už žmogaus plauko storį, todėl pasakyti, kad šios dalelės yra tiesiog mažos, paprasčiausiai nepakanka. Būtent iš tokio dydžio dalelių yra sudaryta automobilio nano danga, kuria yra padengiamas transporto priemonės paviršius, ir užtikrinama jo apsauga.

Efektyvi apsauga nuo nešvarumų

Vienas svarbiausių nano dangos privalumų yra tai, kad ji padeda apsaugoti automobilio paviršių nuo nešvarumų. Nano dalelėmis padengtas automobilio paviršius įgyja vadinamąjį lotosą efektą, kuris natūralios gamtos tyrinėtojams yra puikiai pažįstamas. Budistai lotosą lygina su dievybe, nes šis augalas pakyla iš purvo, ir vis tiek geba išlikti tyras, nes jo paviršius purvą tarsi atstumia. Panašiai yra ir su nano dalelėmis padengtais automobiliais: pagal specialią technologiją sukurta danga neleidžia purvui įsigerti, todėl automobilio priežiūra tampa kur kas paprastesnė ir efektyvesnė.

Didesnis automobilio paviršiaus atsparumas

Nano dangos pritaikymo galimybių yra tikrai labai daug: tokia danga neretai yra naudojama namų buityje, maisto pramonėje, laivų apsaugoje, ir t.t. Automobilių nano danga transporto priemonės paviršių paverčia gerokai atsparesniu temperatūrų svyravimams, užtikrina efektyvią ultravioletinių spindulių apsaugą, padeda ilgiau išsaugoti transporto priemonės spalvą, ir t.t. Jei nano danga bus naudojama reguliariai, išlaikyti transporto priemonės estetinę vertę bus galima gerokai ilgiau, todėl jūsų automobilis dar ilgai išliks tarsi naujas.

Plačios pritaikymo galimybės

Nano dangos technologija gali būti pritaikoma ne tik transporto priemonės kėbului, bet taip pat ir automobilio stiklams bei žibintams. Kiekvienas vairuotojas sutiks, kad ypatingai svarbu užtikrinti pakankamai gerą automobilio priekinio stiklo matomumą, todėl tikrai verta pasvarstyti apie galimybę rinktis nano technologijas. Palanku yra ir tai, kad ši danga leidžia sunaudoti net 60 procentų mažiau automobilių langų skysčio, todėl toks sprendimas taip pat leis sutaupyti pinigų. Automobilio dengimas nano dalelėmis tikrai nėra brangus, taigi, tokia galimybė padės išvengti didelių išlaidų.

Užs. 1145

 

 

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments