blank

Apie tai kalbamės su akumai.lt vadybininku, kurio darbas padėti rasti labiausiai transporto poreikius patenkinančius akumuliatorius.

Ką daryti, kai akumuliatorius vos gyvas?

Žinoma, sunkia veikiantis akumuliatorius yra ne tik žiemos problema, tačiau dažniausiai būtent tuo metų laiku problemos mastai tampa didesni. Visgi, kad ir koks metas – visada galite bandyti jį atgaivinti pajungę krovimo renginį. Natūralu, kad jį verta visada turėti su savimi. Bandykite kurti nuo greta esančių automobilių.

Jeigu akumuliatorius tikrai sušalo – galite nešti namo ir palaukti, kol sušils. Kai kurie net deda į karštą vonią, tačiau aš to daryti nerekomenduoju, nes tai trumpina jo funkcionalumo laiko tarpą.

Ką daryti, jeigu akumuliatorius veikia puikiai, tačiau variklis nesikuria?

Kiek rečiau pasitaikanti problema, tačiau taip pat žinoma. Pats geriausias ir labiausiai pasiteisinantis būdas tokiu atveju yra mašinos užvedimas santykiu: „gazas-dugnas“. Tai dažniausiai išjudina automobilį, jis pradeda veikti. Žinoma, tik tokiu atveju, jeigu automobilis varomas su benzinu.

Kai kurie bando užvesti mašiną buksiruojant, visada galima pasiieškoti pagalbos, kuri gali mašiną pastumti. Nepamirškite, kad šie metodai yra tinkamai tik tam automobiliui, kuris yra su mechanine pavarų dėže.

Jeigu mašina yra su automatine pavarų dėže arba varoma dyzeliu – tokiu atveju geriausia net negaišti savo laiko ir tiesiai keliauti į servisus, kur sulauksite Jums reikalingos pagalbos.

Variklis užsiveda, tačiau mašina nevažiuoja. Ką daryti tokiu atveju?

Taip, pasitaiko ir tokių atvejų. Tuomet geriausia žvilgtelėti į prietaisų skydelį ir pasižiūrėti – ar nedega kokia nors kontrolinė lemputė. Viskas gerai? Patikrinkite, ar automobilis tikrai neleidžia tepalų.

Daugelis žmonių labai daug dėmesio skiria automobilio vidui, tačiau pamiršta, kad išorė taip pat puikiai gali signalizuoti apie gedimus.

Ar dažnai problema yra akumuliatorius?

Jeigu naudojate prastos kokybės arba tokį akumuliatorių, kuris netinka Jūsų transporto priemonei, žinoma, jis dažnai sukelia įvairias problemas, kurios trukdo mašinai tinkamai veikti. Blogiausia, kad kai kurie perka labai pigius akumuliatorius, kurie pasiekė mūsų šalį nelegaliai, yra nesertifikuoti.

Taip pat niekada rekomenduoju tų, kurie yra dėvėti. Jie ne tik gali „pavesti“ kai tai labiausiai netinka, tačiau taip pat ir prisideda prie greitesnio transporto priemonės gedimo.

Ačiū Jums už išsamius atsakymus.

Prašau ir tikiuosi, kad suvoksite, jog tinkamas mašinos akumuliatorius daro stebuklus ir gali padėti net ir seno modelio mašinai važiuoti puikiai. Juk tai yra mašinos širdis, tad reikia į ją investuoti, kad ji veiktų puikiai.

Užs. 714

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments