blank

Automobilio pakabos sistema yra neatskiriama jo mechaninės įrangos dalis. Jis pakabina padangas ir, dar svarbiau, atlaiko transporto priemonės svorį dėl sudėtingo mazgo, kurį daugiausia sudaro amortizatoriai ir statramsčiai. Mes dažnai linkę laikyti savo automobilio pakabos sistemą savaime suprantamu dalyku ir beveik nesirūpiname, kaip skiriame dėmesį automobilio varikliui, transmisijai ir stabdžių sistemai. Svarbu pažymėti, kad tinkamai neveikiant pakabai nepavyks tinkamai valdyti automobilio, ypač važiuojant posūkyje ar stabdant. Todėl jūs ir jūsų automobilis yra suinteresuoti tinkamai pasirūpinti pakabos sistema. Viena iš esminių priežiūros dalių yra pajusti ankstyvo perspėjimo signalus ir, kad padėtume tai padaryti, išvardijame keletą svarbių rodiklių:

Nelygus važiavimas: ar staiga pradėjote patirti smūgius automobilio viduje? Jei taip, tai vienas ryškiausių pakabos sistemos susidėvėjimo požymių. Jei pradedate jausti kiekvieną duobę ir net nedidelius banguotumus kelyje, besifiltruojančius tiesiai į saloną, tai rodo, kad jūsų automobilio pakabos sistema buvo pažeista ir reikalinga tam tikra priežiūra. Dažniausiai ši sąlyga rodo, kad pakabos amortizatoriaus viduje esantis stūmoklio ir cilindro mazgas gali būti susidėvėjęs ir jį reikia pakeisti. Tačiau šis nelygus važiavimas taip pat gali atsirasti dėl pažeisto statramsčio, todėl turėtumėte kruopščiai patikrinti visą automobilio pakabos agregatą.

Nerimą keliantys posūkiai: jei važiuodami posūkyje jaučiate, kad automobilis dreifuoja arba traukia, vadinasi, su pakaba ne viskas gerai. Taip atsitinka todėl, kad automobilio pakaba nesulaiko transporto priemonės nuo išcentrinių jėgų poveikio. Kad žinotumėte, kad išcentrinės jėgos pradeda veikti, kai pradedate derėtis posūkyje, bandydami įmesti ir išmesti automobilį, priklausomai nuo posūkio krypties. Tai kelia rimtą susirūpinimą, todėl turėtumėte nedelsdami nuvežti savo automobilį į servisą. Informuokite techniką apie šią problemą ir paprašykite jo kruopščiai patikrinti automobilio pakabos sistemą. Atskleidę kai kuriuos svarbius susidėvėjusios pakabos požymius, dabar rekomenduojame jums dalykų, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį prižiūrėdami / keisdami sugedusią pakabą. Paprašykite mechaniko patikrinti važiavimo aukštį atliekant techninės priežiūros procedūras ir įsitikinkite, kad išlaikomas pradinis važiavimo aukštis. Optimalus važiavimo aukštis užtikrina, kad automobilis važiuotų optimaliai, neapkraunant jokių mechaninių automobilio komponentų, įskaitant amortizatorius, stebulė, statramsčius, rutulinius guolius, stabilizatorius ir kt. Laikykitės originalių, įmonės sertifikuotų atsarginių dalių, kurias reikia naudoti ne tik pakabos sistemoje, bet ir kitose jūsų automobilio mechaninėse ir elektrinėse sistemose. Automobilio remontas naudojant pasikartojančius pigius gaminius atneša daugiau žalos nei naudos.

Užs. 503

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments