blank

Pasiūla – labai įvairi

Automobiliniai keltuvai skiriasi savo tipais, rūšimis bei kitais kriterijais, kurie atitinka ir skirtingų žmonių poreikius. Juk viena įranga labiausiai tinkama verslo poreikiams, o saviems dažniausiai perkama paprastesnė, kuri kainuoja mažiau.

„Servisuose dažniausiai pasirenkami  yra hidrauliniai keltuvai, kadangi jie geba išlaikyti labai didelį svorį. Asmeniniam poreikiams dažniausiai perkami vienos kolonos, kadangi jie pigesni, tačiau lygiai taip pat yra kokybiški“,- pasakoja ekspertai.

Galiausiai, tokiu atveju, jeigu turite motociklą – galima įsigyti net būtent šiai transporto priemonei skirtus keltuvus, kurie palengvins dviratės transporto priemonės tvarkymo darbus.

Lietuviai investuoja į kokybę

Galima tik pasidžiaugti, kad lietuviai vis dažniau skiria didesnes investicijas, kad tik galėtų naudoti geriausios kokybės įrangą. Keltuvais prekiaujantys verslininkai tikina, kad lietuvių mechanikai, kiti serviso darbuotojai dažniausiai prašo nurodyti sertifikacijos numerį, kad jie galėtų patikrinti, ar kokybė tikrai tokia gera, kokios reikia.

„Tai visiškai natūrali reakciją į tai, kai mūsų šalyje pasirodė kiniški gaminiai, kurie ne tik trumpiau tarnauja, tačiau yra ir nesaugūs“- patirtimi dalijasi pardavėjai.

Serviso įranga vis dažniau perkama internetu

Taip pat pastebima, kad lietuviai vis dažniau įrangą perka internetu. Tai paskatino ne tik paprastesnis pirkimas, tačiau ir greitesnis info radimas. Dažniausiai servisai puikiai žino – kokio tipo įrangos jiems reikia, tad jie perka tikslingai.

Tuo tarpu žmonės, kuriems įranga reikalinga savoms reikmėms – mažai nusimano šioje sferoje, tad online profesionalų konsultacijos tampa neįkainojamos ir labai reikalingos, juolab, forumuose galima rasti atsiliepimus apie konkrečią įrangą ir paprasčiau įsigyti tai, ko Jums reikia.

Nepriklausomai nuo to, kas bus naudojama įranga ir kur ji bus laikoma – investuoti į gerą kokybę yra būtina. Viskas – dėl saugumo.

Užs. 214

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments