blank

Ar sėdynių užvalkalai yra būtini?

Kai kuriems atrodo, kad papildomai įsigyti sėdynių užvalkalų neverta, galima naudoti mašiną tokią, kokia yra be jokių papildomų priedų. Visgi, sėdynių užvalkalai padeda palaikyti tvarką transporto priemonėje, jų priežiūra paprasta, tačiau pavyks sumažinti išlaidas. Tai reiškia, kad nuėmus užvalkalus juos visada galėsite išskalbti ir džiaugtis skoninga mašina. Kai tuo tarpu cheminis valymas nemažai kainuoja.

Skoningi užvalkalai taip pat gali pakelti transporto priemonės vertę, tad tai puiki alternatyva planuojantiems parduoti mašiną.

blank

Užvalkalų tipai

Žinoma, tik tinkami užvalkalai, kurie derės prie Jūsų transporto priemonės ir tuo pačiu Jūsų poreikių, leis džiaugtis skoningai atrodančia bei funkcionalia mašina. O kokie tipai dažniausiai ir kokios yra jų charakteristikos?

  • Visada puikus pasirinkimas yra universalūs užvalkalai, kurie gali būti naudojami ne vienoje transporto priemonėje, tad kai Jums jie pabos – galimas pardavimas. Žinoma, išmatavimai kiek kinta, tad būtinai su jais susipažinkite.
  • Kita alternatyva yra modeliniai užvalkalai, kurie yra siuvami pagal konkrečias transporto priemones. Tokiu atveju reikia ieškoti tokio, kuris tiktų ne tik Jūsų markei, tačiau ir tam tikro modelio, net ir tam tikrų metų automobiliui. Jie puikiai glunda, skoningai atrodo, tačiau panaudojimo galimybės – ribotos.
  • Kita universali alternatyva yra užvalkalai, kurie vadinami „marškinėliais“. Jie uždedami greitai, uždengia tik priekinę sėdynės dalį, tačiau būtent tą, kuri labiausiai dėvisi.

Audinio pasirinkimas

Sėdynių užvalkalai taip pat pasirenkami pagal audinį. Taigi, pirmiausia reikia įvertinti matmenis,  paskui – audinius, kad gautumėte ne tik mašinai tinkančius, tačiau ir Jūsų poreikius tenkinančius užvalkalus.

Jie dažniausiai gaminami iš:

  1. Eko oda ir oda.
  2. Alkantara.
  3. Veliūras.
  4. Vinilas.
  5. Kailis.
  6. Ir kiti.

Svarbiausia – patogumas, žinoma – ilgaamžiškumas. Tokiu atveju automobilis atrodys puikiai, o tai garantuos kur kas malonesnes keliones.

Užs. 490

Prie Dirdų
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments