blank

Skirtingas diagnostika – skirtingam modeliui

Per pastaruosius metus pasaulinėje rinkoje buvo pristatyta beveik 100 naujų automobilių modelių, kurie yra kuriami vis išmanesni, kad būtų patenkinami kiekvieno žmogaus poreikiai. Natūralu, kad šiuolaikinis gamintojas stengiasi pasiūlyti ne tik saugias bei estetiškai patrauklias, tačiau taip pat ir išmanesnes mašinas, kurios pagerina kelionių komfortą. Išmanumui, žinoma, reikalingas kompiuteris, kuris užtikrina visapusišką tikslo pasiekimą.

Tiesa, kuo daugiau kompiuterinės įrangos mašinoje bus – tuo dažniausiai neišvengiami ir didesni gedimai. Svarbiausia, kad autoservisas Vilniuje juos gali gana greitai sutvarkyti, tad reikalingi patyrę meistrai, kurie mokėtų tinkamai elgtis su šiuolaikinėmis technologijomis.

Nors keliuose vis  dar galima pamatyti seno modelio mašinų, tačiau retas kuris jas perka šiuo metu. Dažniausiai tai yra relikvijos, kurios anksčiau arba vėliau nustos važiuoti mūsų keliais. O poreikis turėti saugesnes ir tuo pačiu inovatyvesnes mašinas yra visiškai natūralus“,- pasakoja Paulius.

Ar verta įsigyti diagnostiką pačiam?

Jeigu norite pamatyti mašinos gedimus dar tada, kol jie yra minimalūs – tokiu atveju labai svarbi gera diagnostika, kuri gali padėti užfiksuoti pokyčius. Tai nebūtinai yra gedimai. Pirmiausia tai dažniausiai yra pokyčiai, tad tinkamai į juos sureagavus galima džiaugtis ir kur kas paprastesniu galimos problemos išvengimu.

Tiesa, dažniausiai nuosavos diagnostikos pirkimas yra per brangus. Ypač tokiu atveju, kai reikalinga tikrai gera. O jų šiuo metu yra labai daug. Nuo pačių paprasčiausių, kurios padeda užfiksuoti minimalius gedimus, iki labai sudėtingų įrangų, kurias dažniausiai perka servisai. „Mūsų servise naudojama įranga gali fiksuoti gedimus dar tada, kol jie yra labai maži. Tai leidžia mums sutvarkyti klientų mašinas, kol problema nėra didelė. Dažniausiai tvarkymas ne tik pigesnis, tačiau ir greitesnis, o mūsų klientai dėl to labai džiaugiasi“,- priduria mechanikas.

Kadangi sudėtingesnių sistemų fiksatoriai kainuoja gana daug, natūralu, kad savoms reikmėms retas juos perka. Štai todėl geriausia diagnostikos darbus palikti specialistams, kurie ne tik turi sistemas, tačiau taip pat ir gavę rezultatus žino – kaip galima tuos gedimus sėkmingai pašalinti.

Geras servisas  –  kaip geras draugas

Tiesa, ne visi servisai, kurie teikia kompiuterinės diagnostikos paslaugas, gali užtikrinti, kad gedimas bus rastas ir jeigu reikia – sutvarkytas. Kai kurie ne tik neturi tokios geros įrangos, kokios reikia problemai rasti, tačiau taip pat ir neturi reikiamų žinių, kurios pasitarnauja problemos šalinimui.

Svarbiausia rinktis legaliai savo paslaugas siūlančius verslus, o ne garažiukus, kuriuose dirba specialistais save vadinantys savamoksliai. Jie dažniausiai padaro dar daugiau problemų, kurių šalinimas, deja, kainuoja brangiau nei butų kainavusios gero specialisto paslaugas. „Mes savo darbams teikiame garantiją, o tai daugeliui mūsų klientų yra labai svarbu“.

Kuo daugiau dėmesio mašinai bus skirta – tuo ji našiau tarnaus. O priežiūra prasideda nuo nuolatinės diagnostikos darbų.

Užs. 1421

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments