blank
A. Stanio nuotr.

Atidarymo proga – nuolaidos

Užsukusieji gali įsigyti išskirtinių gaminių ir aukso medaliu apdovanotų produktų, o atnaujintos „Rokiškio mėsinės“ krautuvės įkurtuvių proga balandžio 9-ąją pirmiesiems 200 pirkėjų buvo dovanojami daugkartiniai ekologiški maišeliai ir šaltai rūkytos jautienos dešra. Nespėjusiems patekti tarp pirmųjų taikoma net 35 proc. nuolaida marinuotai mėsai „Tėtis veža“ ir visoms „Rokiškio mėsinės“ šaltai rūkytoms dešroms. Ši akcija tęsis iki balandžio 18 d. Visą balandį taikoma ir daugiau nuolaidų įvairiems produktams.

Svarbiausia – pirkėjo nuomonė

„Rokiškio mėsinės“ mažmeninės prekybos vadovė Jolanta Čekanauskienė pasakojo, kad pokyčiams pastūmėjo pirkėjų išsakyta nuomonė rinkos tyrimo metu, didelis noras tobulėti, o svarbiausia, patenkinti ir net viršyti klientų lūkesčius.

„Klientų patirties gerinimas – mūsų vienas iš prioritetinių tikslų. „Rokiškio mėsinės“ krautuvėje gausu būtiniausių maisto prekių, čia jūs rasite turtingesnį šviežios mėsos bei mėsos gaminių asortimentą, šaldytos produkcijos įvairovę, taip pat duonos gaminių bei konditerijos, žuvies, bakalėjos, pieno produktų, kiaušinių bei gėrimų.

Kartu su išskirtiniu, atsinaujinusiu krautuvės interjeru bei eksterjeru tikimės patenkinti klientų lūkesčius ir kartu atšvęsti UAB „Daivida“ 25-erių metų jubiliejų, o netrukus savo pirkėjus nustebinsime dar vienos, dešimtosios, parduotuvės atidarymu“, – sakė J. Čekanauskienė.

Padėka už darbą

Sveikinimo žodį tarė UAB „Daivida“ generalinis direktorius Justinas Kanopa. Jis džiaugėsi parduotuvės atnaujinimu ir dėkojo kolegėms už darbą. „Atidarome rekonstruotą centrinę „Rokiškio mėsinės“ parduotuvę, kuri yra labai pamėgta mūsų klientų. Dėkoju kolegėms Jolantai Čekanauskienei ir Oksanai Bogomolnikovai, kurios du mėnesius dirbo tam, kad įvyktų ši šventė. Tikimės, kad parduotuvės populiarumas didės“, – sakė J. Kanopa.

Atnaujinta firminė „Rokiškio mėsinės“ krautuvė (Ąžuolų g. 21, Rokiškis) dirba: pirmadienį–penktadienį 8:00–20:00, šeštadienį 8:00–18:00, sekmadienį 8:00–16:00.

Užs. 412

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Comment
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Nikė
Nikė
2021 9 balandžio 17:41

Asortimentas gal ir turtingesnis.Bet parduotuvės vidus tai tarybinių laikų palikimas.