blank

Kodėl akmens vata?

Visi akmens vatos, kaip šitinimo medžiagos, privalumai yra dėl jos sudėties. Bazaltas, gabras, dolomitas, kalkakmenis yra žaliavos naudojamos akmens vatos gamyboje didžiąja dalimi. Tai yra natūralios žaliavos, randamos ir besigaminančios visame pasaulyje. Akmens vatos gamybos metu, bazaltas yra išlydomas vulkaninėje temperatūroje – daugiau nei 1400 °C ir išplaušinamas. Gamybos proceso metu gabras, dolomitas ir kalkakmenis naudojami mažomis dalimis, kaip papildomas užpildas. Akmens plaušai yra surišami specialia derva ir formuojamos plokštės ar dembliai. Koks yra tokios struktūros rezutatas?

 • Gaisro prevencija – ROCKWOOL akmens vatos izoliacija yra atspari daugiau nei 1000 °C temperatūrai.
 • Šiluminis komfortas – puikios akmens vatos šiluminės savybės žiemą suteikia šilumą, i vasarą vėsą.
 • Efektyvi garso izoliacija – puikiaii sugeria nepageidaujamą triukšmą ir pagerina pastato vidaus akustiką.
 • Laidumas garams – dėl savo struktūros izoliacija „kvėpuoja” ir užkerta kelią kauptis drėgmei, tuo pačiu išvengiant pelėsių ir grybelių atsiradimo.
 • Ilgaamžiškumas – daugiau nei 55 metai! Anot tyrimų, bent tiek akmens vata išlaiko savo pirmines fizines ir technines savybes.

Atsižvelgiant į visus šiuos privalumus, galime drąsiai teigti – akmens vata yra medžiaga į kurią verta investuoti!

Kiek tai kainuoja?

Greičiausiai atsakymą į šį klausimą rasite ROCKWOOL sukurtoje programoje, internetinėje svetainėje. Naudojantis komercinio pasiūlymo sistema gausite ne tik kainos pasiūlymą, pritaikytą jūsų poreikiams, bet ir gaminių rekomendaciją kurie atitiks jūsų lūkesčius. Naudodami ROCKWOOL komercinio pasiūlymo sistemą galite būti tikri, kad izoliacinės medžiagos atitiks aukščiausius kokybės standartus, kadangi pasiūlymus gausite tik iš oficialių ROCKWOOL prekybos partnerių.

Visą tai rasite aplikacijoje, adresu: https://www.rockwool.com/lt/technine-pagalba/skaiciuokles/komercinio-pasiulymo-sistema/.

Sužinokite, kiek reikės mokėti už šiltinimo medžiagas ir išsirinkite geriausią pasiūlymą. Įsivertinkite keletos oficialių ROCKWOOL gaminių platintojų pasiūlymus su pristatymo datomis ir kainomis.

Raskite prekybos vietą

ROCKWOOL paruošė paprastai naudojamą ir intuityvų komercinių užkausų įrankį. Tai nauja funkcija įmonės internetinėje svetainėje, kurios dėka galite tiesiogiai iš oficialaus ROCKWOOL gaminių prekybos partnerio gauti pasiūlymą akmens vatai įsigyti. Be to, programa intuityviai pasiūlys geriausius gaminius pagal jūsų poreikį.

Kaip programa veikia:

 1. Vedlio principu pildomoje formoje nurodote kokio tipo konstrukcijai apšiltinti ieškote gaminių.
 • Programoje matysite rekomenduojamus produktus tam tikrai atitvarai šiltinti.
 1. Nurodykite teritoriją, kurioje vietoje yra jūsų projektas. Sistema ras artimiausius ROCKWOOL produkcijos platintojus.
 2. Pasirinkite konkrečius prekybos atstovus iš kurių norėtumėte gauti komercinį pasiūlymą.
 3. Pateikę savo kontaktinius duomenius – laukite pasiūlymų.

Kodėl verta naudoti komercinio pasiūlymo sistemą?

 • Esate užtikrinti, jog įsigysite ROCKWOOL akmens vatos gaminius kokybiškus, iš oficialių ROCKWOOL gaminių prekybos atstovų.
 • Dėl konkurencijos, gausite tik geriausius ir asmeninius pasiūlymus.
 • Sistema padės išsirinkti geriausius gaminius ir sprendimus savo namo izoliacijai.
 • Galite pateikti užklausą neribotam prekybininkų skaičiui, pasirinkdami esančius arčiausiai jūsų ar jau patikrintus jūsų pačių.
 • Negaišdami brangaus laiko skambučiams ir elektroniniams laiškams bei neišeidami iš namų gaukite geriausius pasiūlymus.

Atsiperkantis pastatas

Kuomet planuojate šiltinti savo pastatus akmens vata, galite greitai ir lengvai sužinoti, kokios bus išlaidos už medžiagas.

Be abejo, platus akmens vatos gaminių pasirinkimas, leis išsirinkti jums tinkamiausius gaminius, o programa padės priimti tinkamą sprendimą.

Skaičiuodami išaidas, nepamirškite, kad dėl apšiltlinimo akmens vata naujuose ar renovuojamuose namuose galite sutaupyti nuo 50 iki 90% energijos. Namo šiltinimas atsiperka!

Užs. 1089

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments