Rajoniniam laikraščiui “Gimtasis Rokiškis“ išspausdinus straipsnį „Vidmantas Kanopa – už priemokas merams“ (10 03)  ir po jo pasipylus gausiems skaitytojų komentarams, kyla daug nedviprasmiškų minčių apie politiką, rinkimus, varžytuves dėl aukščiausiųjų postų, pagaliau apie mūsų valstybę ir dvasines bei moralines žmonių vertybes, kurias kiekvienas susikūrėme per nepriklausomybės 20-metį.

Jau praėjo tie idealizmo ir Sąjūdžio metai, kai minios tautiškai nusiteikusių žmonių, neskaičiuodami savo laiko ir pinigų, kūrė mūsų atgimstančios valstybės pamatus. Juk tada reikėjo visų bendro darbo „vardan tos Lietuvos“. Reikėjo išleisti įstatymus, Konstituciją, kurti savivaldą, atlikti begales kitų valstybei svarbių darbų.
Šiandien turime viską: ir įstatymus, ir Konstituciją, ir savivaldą. Valstybė daugeliu atvejų pasirūpino mumis. Neleidžia persidirbti, o už viršvalandžius ar darbą poilsio dieną liepia mokėti priedus. Eilinis žmogus šiuo metu pakankamai apsaugotas. O politikas? Ar jis irgi yra tik eilinis pilietis? Ar ir jam turi galioti tie patys dėsniai? Manau, kad ne.

Daugiau ketvirtadienio “Gimtajame…”

Almantas Blažys, rajono tarybos Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos pirmininkas

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: