blank

Ko jums reikės antakiams:

  • Toniko
  • Antakių dažų
  • Dažų ryškiklio
  • Lazdelės
  • Dažų dėmių valiklio

Pirmasis žingsnis: Paruoškite antakius

Pradėkite nuo kruopščiai švarių antakių – įsitikinkite, kad pašalinote visus makiažo priemonių ar aliejaus likučius. Bet koks aliejus tikrai pakeis antakių dažų, kuriuos ketinate užtepti ant antakių, veiksmingumą.

2 žingsnis: raskite tinkamą antakių dažymo spalvą

Protinga idėja visada laikytis šios bendros taisyklės: jei jūsų plaukai tamsūs, antakiai turi būti tamsūs arba viena spalva šviesesni. Jei esate šviesiaplaukis, antakiai turėtų būti vos vienu ar dviem atspalviais tamsesni.

blank

Rekomenduojami juodi dažai iš vitrinapro.lt APRAISE® profesionalūs antakių ir blakstienų dažai Nr. 1, juodi, 20 ml

3 žingsnis: Pasiruoškite dažyti

Sumaišykite dažus ir ryškalą santykiu vienas prie vieno, maišydami juos kartu, kad gautųsi į tirštą pastą panaši konsistencija. Kai tik sumaišysite dažomąjį tirpalą, užtepkite jį ant antakių. Nenorite, kad dažai užsistovėtų ilgiau nei dvi minutes, nes jie praras savo veiksmingumą.

4 žingsnis: panaudokite spalvą

Norėsite užtikrinti, kad pasiektumėte tikrąsias antakių plaukelių šaknis. Laisvai naudokite antakių tonavimo dažus. Būtinai prisotinkite antakius, kad dažai būtų kuo veiksmingesni.

Penktas žingsnis: Nustatykite laikmatį!

Po 3 minučių įsitikinkite, kad antakių dažus pašalinote sausu natūraliu medvilniniu tamponu. Patikrinkite antakius veidrodyje. Jei norima spalva nepasiekta, dar kartą užtepkite dažų ir palaukite papildomas tris minutes.

Šeštas žingsnis: Išvalykite.

Naudokite sausą 100 % medvilninę šluostę ir nuvalykite visus dažus. Perbraukite per antakį dar vienu vatos tamponu, lengvai sudrėkintu dažų dėmių valikliu. Tai sustabdys dažymo procesą.

blank

7 žingsnis: baigiamieji akcentai.

Kad galėtumėte užbaigti antakių dažymą, patartina atsikratyti nepageidaujamų plaukelių. Naudokite šešėlius su kampuotu šepetėliu ar net pieštuku, kad užpildytumėte visas retas vietas. Dabar jūsų antakių dažymo procesas baigtas.

Kaip greitai pamatysite rezultatus?

Praėjus 12 valandų po procedūros atlikimo, antakių nereikės drėkinti ir valyti aplink sritį gelio ar kremo pagrindu sukurtomis valymo priemonėmis. “Jūsų antakiai iškart išryškės ir atrodys pilnesni”, – sako Agnė. “Savo grožio rutinoje galite sumažinti antakių priežiūros priemonių skaičių.” Antakių atspalvis išlieka nuo trijų iki šešių savaičių.

Kad spalva išliktų, Jurgita siūlo ateiti kas keturias-šešias savaites ir atlikti pakartotinį makiažą. Ji taip pat sako vengti šveitimo ar bet kokių aliejaus pagrindo produktų naudojimo toje srityje, nes dėl to atspalvis greičiau išbluks. Agnė rekomenduoja vengti bet kokių produktų, kurie gali dar labiau sudirginti ploną antakių odą, pavyzdžiui, retinoidų ir retinolių. Ji sako aplinkinę odą patepti plonu vazelino arba akvaforo sluoksniu – tai apsauginis barjeras tarp dažų ir odos.

Daugelis mėgsta rekomenduoti naudoti ricinos arba migdolų aliejų, kad antakių oda būtų apsaugota ir kad atspalvis neišbluktų per greitai.

Užs. 973

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Comment
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Vince
Vince
2021 13 rugpjūčio 10:24

o, kai visai antakiu plaukeliu nera, pirk kokius nori dazus, nesilaikys ant odos, net ilgalaikis nesilaiki, nebent gero specialisto darbas atliktas….