blank

Kitų metų jaunieji po truputį dairosi vestuvinių žiedų dizainų idėjų: gal tai klasika, gal inkrustuoti deimantai, gal baltas auksas, o galbūt platina… Visa tai – 2021-ųjų tendencijos, kurios ir toliau išliks populiarios. Todėl jei jau šiemet nusižiūrėjote patinkantį variantą, nebijokite „prašauti“, nes visi pasirinkimai – vis dar madingi.

Tendencijose pokyčių nebus

„Tiesą pasakius, manau, kad 2022-aisiais metais vestuvinių žiedų tendencijose didelių pokyčių nebus. Pastebima, kad klientai vestuvinių žiedų stilių renkasi pagal piniginės storį – jei gali sau leisti daugiau – renkasi prabangesnius žiedus, jei biudžetas mažesnis – ima mažiau prabangius variantus, klasiką. Vis dėlto, jau šių metų pabaigoje matoma tendencija, kad kitais metais besituokiančios poros, kurios jau iš anksto rūpinasi žiedais – mieliau renkasi klasiką. Tiesa, kaip visada pasitaiko ir tokių, kurie nori ypač prabangių ir išskirtinių žiedų: su deimantais, neįprastos tekstūros ir t. t.“, – apie kitų metų tendencijas pasakojo juvelyrinių dirbinių parduotuvės „Indivi“ Latvijos pardavimų vadovė Vita Plone.

Rinktis žiedą pagal stilių ir profesiją

Pasiteiravus, į ką verta atkreipti dėmesį besirenkant žiedus, ji tikino, jog svarbiausia rinktis žiedus pagal poros stilių, gyvenimo būdą bei profesiją. „Labai svarbu, kad vestuviniai žiedai netrukdytų kasdieniam gyvenimui. Jei profesija tokia, kurioje būtinas rankų darbas, o žiedas nuolat bus žalojamas kietų paviršių, geriau rinktis nešlifuotą dirbinį, ant kurio mažiau matysis įvairūs subraižymai…“, – pabrėžė moteris.

„Tuomet svarbu, kad moterys rinktųsi vestuvinį žiedą, kuris dailiai žiūrėtųsi kartu su sužadėtuvių žiedu. Pavyzdžiui, kad būtų tos pačios aukso spalvos. Tai ypač svarbu, jei nuotaka abu žiedus ketina nešioti ant to paties piršto“, – pridūrė V. Plone.

Na, o vestuviniai žiedai „Indivi“ – unikalūs tuo, kad čia galima pasirinkti ne tik įprastą klasiką, bet pateikti ir individualų užsakymą. Todėl juvelyrai išklausys kiekvieną Jūsų pageidavimą ir įgyvendins visus judviejų norus!

Skirtingi pasirinkimai

V. Plone patvirtino ir tai, kad vis dažniau jaunieji renkasi skirtingų stilių žiedus. „Nėra tokios taisyklės, kuri nurodytų, kad abu partneriai turi nešioti vienodus žiedus. Iš tiesų, tai, kad jaunieji renkasi skirtingus žiedus – sveikintina, nes tokiu būdu šis juvelyrinis dirbinys gali papildyti kiekvieno iš jų stilių. Taip pat pastebima tokia tendencija, kad moterys dažniau renkasi balto aukso žiedus, o vyrai – klasikinį aukso. Svarbiausia, kad abu poros nariai jaustųsi gerai ir patogiai nešiodami išsirinktus žiedus“, – kalbėjo juvelyrinių dirbinių žinovė.

Rinkdamiesi vestuvinius žiedus, nepamirškite ir tokių akcentų kaip vestuvinės sąsagos vyrams, nuotakos papuošalai (auskarai, apyrankė, grandinėlė, plaukų aksesuarai). Visi šie akcentai – papildo vieni kitus ir sukuria bendrą, gražų jaunųjų įvaizdį.

Užs. 1429

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments