blank

Šiuo metu yra ne viena perkraustymo paslaugas siūlanti įmonė, kuri padeda sutaupyti daug laiko, galiausiai, išvengti pykčių, nervų, kurie yra dažna persikraustymo proceso dalis. Svarbiausia rasti tuos, kurių teikiamos paslaugos Jums labiausiai tinka ir sutarti dėl smulkmenų, kurios lemia sėkmingus darbus.

Jeigu, visgi, Jums atrodo, kad perkraustymo paslaugos Vilniuje nėra reikalingos ir bandysite darbus atlikti pats – tokiu atveju pateiksime Jums kelis patarimus, kurie galbūt kiek supaprastins visą procesą.

  1.     Labai svarbu naudoti specialias pakavimo medžiagas, kurios yra skirtos būtent daiktų apsaugai. Tai yra ne tik dėžės, tačiau ir burbulinė plėvelė, kuri labai pasiteisina dūžių daiktų pakavimui, taip pat, maišeliai, žymekliai, kurie padeda paprasčiau suklasifikuoti dėžes, galiausiai, net ir laikraščiai, kurie sėkmingai atlieka apsauginę funkciją.

Tiesa, jeigu naudositės specialistų paslaugomis – pačiam pakuoti neteks, tad sutaupysite daug laiko ir pinigų skirtų priemonėms.

  1.     Pirmiausia reikia pakuoti tuos daiktus, kurie yra naudojami rečiausiai. Daugelis juos laiko sandėliuose, rūsiuose, tad nuo to ir geriausia pradėti. Tai yra knygos, sporto įranga, nesezoniniai drabužiai bei visą kitą, ko Jums neprireiks čia ir dabar.

Dažniausiai pakavimas trunka savaitę, net kelias, tad reikia susiplanuoti – kaip išvengti tų daiktų, kurie yra jau dėžėse, poreikio.

  1.     Persikraustymas yra puikus metas atsisveikinti su tais daiktais, kurie ilgus metus stovėjo rūsyje. Kai kurie turi moralinę vertę, kai kurie – tik materialinę. Jeigu tie daiktai nebuvo naudojami jau gerus metus, tikėtina, kad ateityje jų taip pat neprireiks. Galima bandyti parduoti. Jeigu neperka – visada galite padovanoti tiems, kuriems jų labiausiai reikia. Tai – ne tik draugiška kitų žmonių atžvilgiu, tačiau taip pat ir ekologiška.
  2.     Jeigu turite daug knygų – svarbiausia vienoje dėžėje nepakuoti didelio kiekio. Nuo to jos tampa labai sunkios. Bus ne tik nepatogu atnešti iki mašinos bei vėliau užnešti iki namų, tačiau taip pat ir visada lieka dėžės plyšimo rizika.
  3.     Labai svarbu pasimatuoti baldus bei būsimo kambario duris į kuriuos jie bus nešami. Tikrai ne visada paprasta nunešti masyvius baldus. Gali reikėti juos išardyti. Tuomet geriausiai tai daryti kol dar esate senuose namuose. Ne tik patogiau, tačiau ir geriau, nes daiktus vežti mažomis dalimis iki vietos yra saugiau. Tik svarbu nepamiršti, kad kiekviena baldo detalė būtų tinkamai supakuota.
  4.     Atsargumo priemonių reikia ir transportuojant elektrinius prietaisus. Deja, persikraustymo metu jie labai dažnai nukenčia. Reikia ne tik atsargiai išjungti, suvynioti laidus, juos tvarkingai supakuoti, tačiau ir atvežus į naują vietą – iškart pajungti.
  5.     Jeigu trapūs daiktai bus vežami dėžėse – tuomet ant jos reikia būtinai pažymėti, kad daiktai – dūžta. Tikėtina, kad pamiršite kur kokie daiktai yra, tad tokie užrašai Jums padės kur kas paprasčiau orientuotis.
  6.     Raskite tokius krovinių vežėjus, kurie ne tik transportuoja, tačiau taip pat ir supakuoja, nuneša iki vietos, kai kurie ir surenka baldus. Tai padės Jums išvengti darbų, kurie daugeliui kelia stresą. Galiausiai, siūlome sudaryti detalias sutartis, kurioje bus visi svarbiausi darbų atlikimo terminai.
  7.     Vertingus daiktus reikia laikyti kuo arčiau savęs. Geriausia – lagamine, kuris „važiuos“ kartu su Jumis,  ne perkraustytojais. Ramu, kai žinosite, kur jie yra.

Nors šiuo metu gali atrodyti, kad persikraustymas yra didelis vargas, tačiau nepamirškite, kad jis bus vainikuojamas nauju gyvenimu tokiuose namuose, kuriuose bus ramybė, jaukumas ir harmonija. Juk tokie ir turi būti namai.

Užs. 63

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments