Atėjo laikas pagalvoti apie Kalėdų dovanas artimiesiems, draugams ir kolegoms. Padėsime jums suprasti, ko tiksliai reikia ir kur dovanų ieškoti! Tai padės jums sutaupyti laiko bei susilaikyti nuo nereikalingų pirkinių. Žinoma, universalių dovanų kiekvienam nėra, tačiau norėtume jus įkvėpti ir pasidalinti keliomis dovanų idėjomis Kalėdoms.

Pasaulio žemėlapis

Patyrusiems keliautojams ir norintiems jais tapti yra daugybė neįprastų žemėlapių. Ieškokite tų, kuriuose reikia „ištrinti“ aplankytas vietas. Pasaulio ar Europos žemėlapiai ne tik pradžiugins draugus, kurie jau yra buvę daugelyje pasaulio vietų, bet ir įkvėps juos užpildyti dar neaplankytas vietas.

Prieskoniai gražioje pakuotėje

Dar viena nuostabi Kalėdų dovana mėgstantiems gaminti maistą. Nei viena šeimininkė neatsisakys gerų prieskonių, ypač jei, prieskoniai bus gražiuose indeliuose. Tokia Kalėdų dovana bus ne tik naudinga, bet ir papuoš virtuvę.

Bilietai į teatrą, koncertą, parodą ar kitą renginį

Ypač šaunu dovanoti mamoms, tėčiams, seneliams! Jūs galite nusipirkti bilietus visai šeimai ir suteikti visiems malonius prisiminimus. Jei žinote mėgstamiausią savo vyro, mamos, tėčio ar senelio muzikos atlikėją, ieškokite jo grupės koncerto užsienyje – šis nuotykis taps nepamirštamas!

Naudinga knyga

Net jei ieškote Kalėdų dovanos žmogui, kuris nemėgsta skaityti, raskite ką nors su gundančio ir patrauklaus. Pagalvokite apie knygas, kurios ne tik linksmins, bet ir bus naudingos: ieškokite ko nors darbo, savęs tobulinimo ar su psichologija susijusiais dalykais.

Dovanų kuponas

Akivaizdus dovanos variantas asmeniui, kurį mažai pažįstate. Galite padovanoti dovanų kuponus įvairioms parduotuvėms, grožio salonų procedūroms, o dar geriau – edukaciniams bei mokomiesiems seminarams. Beje, jei mama jau seniai norėjo nusipirkti naują aromatą – puiki proga padovanoti jai dovanų kuponą. Tada ji pasirinks tai, kas patinka!

Kalėdiniai dovanų rinkiniai

Šis Kalėdų dovanų variantas jau seniai tapo klasika. Kalėdiniai dovanų rinkiniai pateikiami su įvairiausiomis prekėms: nuo aksesuarų ir suvenyrų rūšių iki šokolado rinkinių Kalėdine tematika. Galite pasirinkti rinkinį, kuris visiškai atitinka jūsų norus.

Merginoms puiki Kalėdų dovana bus kosmetikos ar kvepalų rinkinys, kuris bet kokiu atveju bus panaudotas ir taps puikios Kalėdų nuotaikos garantu.

Tėvams galite dovanoti kilpinius chalatus, kuriuose jie jausis šiltai ir jaukiai.Vaikams įdomi dovana bus žaislų komplektai, dėlionės ir kt.

Elektronikos dovanos

Sunku įsivaizduoti šiuolaikinį žmogų be elektroninio prietaiso. Todėl su tokia Kalėdų dovana tikrai „neprašausite“. Belieka tik pasirinkti prietaisą, apie kurį gavėjas svajojo. Tarp visų naujų gaminių, kolekcijos linijų ar naujojo išmaniojo telefono modelio, prekyboje yra planšetiniai kompiuteriai, žaidimų pultai, diskai su žaidimais, pelės ir klaviatūros, nešiojamieji įkrovikliai, kolonėlės, belaidės ausinės, kurie išlieka populiarūs. Elektronikos pasaulis kupinas netikėtumų ir naujų prekių, todėl surasti reikiamą ir tinkamą bus labai lengva!

Dovanas pasigaminkite patys

Kodėl Kalėdų dovanas būtina tik pirkti? Jas galite pasidaryti patys. Tokios Kalėdų dovanos yra ypač vertinamos: žmogus supranta, kad jis yra brangus tam, iš kurio gavo dovanų. Iš tiesų žmogui bus malonu, jog skyrėte laiko jo dovanos gaminimui bei verta paminėti, jog tokios dovanos dabar yra labai madingos.

Kalėdos yra šeimos šventė, skirta dalintis džiugiomis akimirkomis su artimaisiais bei apsupti juos dėmesiu ir rūpestingumu.

Jei dar neišsirinkote Kalėdų dovanų, apsilankykite internetinėje parduotuvėje kalėdos.lt ir tikrai rasite visko, ko ieškote!

Užs. 1254

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie