blank

Apgalvokite „spa atostogų“ trukmę

Norėdami kuo geriau išnaudoti poilsinį laiką, pirmiausia įsivertinkite, kiek laiko galite praleisti spa centre. Jei pastaruosius mėnesius (ar metus) sunkiai dirbote – leiskite pasimėgauti spa atostogomis ilgiau, bent vienai savaitei. Tikėtina, jog ilgesnis buvimas spa centre leis jums pilnai atgauti energiją ir išbandyti įvairias spa procedūras. Kita vertus, jei neturite galimybės spa centre ilsėtis ilgesnį laiką, teigiamų rezultatų gali suteikti ir savaitgalinė išvyką ir netgi viena diena, praleista spa centre.

Išsirinkite norimą spa centro tipą

Spa centrus galima suskirstyti į kelis tipus. Pavyzdžiui, pasimėgauti spa procedūrų malonumais galite sporto ar sveikatingumo klubuose, kur be spa procedūroms reikalingų sąlygų yra ir treniruočių salės, vykdomos sportinės veiklos. Taip pat spa centrai gali būti įsikūrę viešbučiuose (pavyzdžiui, itin populiarus Lietuvoje – Birštonas Vytautas Spa), kur galite mėgautis ir puikiomis apgyvendinimo sąlygomis ir kitomis paslaugomis, teikiamomis viešbučiuose. Spa procedūromis pasimėgauti galite ir specialiuose sveikatingumo įstaigose, kur yra teikiamos masažo, grožio procedūros.

Įsivertinkite savo turimą biudžetą, norimą poilsio trukmę, vietas, kur yra įsikūrę spa centrai bei jų teikiamus pasiūlymus – tai padės jums atrasti sau tinkamiausią variantą.

Nusistatykite tikslus ir intencijas

Žmonės, užsisakydami vietą spa centre, dažniausiai turi tam tikrą viziją ar lūkesčių, ko jie nori gauti iš spa procedūrų. Ar jūs siekiate atitrūkti nuo kasdienio ritmo, pakeisti aplinką? Tokiu atveju gali būti naudinga užsiregistruoti į viešbučius, turinčius spa centrus. O gal jūs norite tiesiog atsipalaiduoti keletui valandų? Tuomet vizitas į grožio saloną, teikiantį spa procedūras, gali būti kaip tik jums. Taip pat verta įsivertinti, ar vykstate į spa centrą norėdami pailsėti, sustiprinti sveikatą, pagerinti išvaizdą, išspręsti tam tikras sveikatos problemas, o gal – siekiate visų šių poveikių? Pagal tai lengviau išsirinksite jums tinkamą spa centrą.

Apgalvokite apie atmosferą

Kiekvienas spa centras kuria savitą atmosferą. Kadangi šiandien yra daugybė spa centrų tipų, kiekvienas gali atrasti sau tinkamą vietą. Jei vykstate į spa centrą su šeima ar vaikais, jums tiks spa centrai, kuriems būdinga nuotaika, vaikams draugiška atmosfera. O galbūt vykstate į spa vienas ir norite pabūti su savimi? Tokiu atveju verta ieškoti vietų, kurioms būdinga meditatyvi, raminanti aplinka. O galbūt vykstate į spa centrą su savo partneriu, norėdami praleisti romantišką laiką dviese? Verta paieškoti spa centrų pasiūlymų, kurie yra orientuoti būtent į kokybišką laiką poroms.

Paieškokite norimų procedūrų ir veiklų

Skirtingi spa centrai gali siūlyti skirtingas paslaugas. Pavyzdžiui, vienuose labiau išvystyta pirčių ir baseinų infrastruktūra, kiti gali būti labiau orientuoti į gydomąsias procedūras. Visuomet verta rinktis spa centrų pasiūlymus, kuriuose yra „viskas įskaičiuota“ – tokiu būdu galite mėgautis visomis teikiamomis procedūromis ir veiklomis pagal jūsų nuotaiką. O jei nežinote, kokios procedūroms jums būtų reikalingos ar tinkamos, verta susisiekti su pasirinktų spa centrų darbuotojais ir pasiteirauti patarimų.

Užs. 332

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments