blank

Pastaroji žiema nebuvo palanki ne tik mūsų socialiniam gyvenimui, bet ir odai. Nuolatinis kaukių dėvėjimas, net 20 laipsnių šalčio siekę termometrų stulpeliai ir sausas namų oras gerokai išsekino mūsų odą. Kad pavasarį pasitiktumėte turėdami sveiką ir sudrėkintą odą, apžvelgėme 5 dažniausiai sklandomus mitus apie odą bei paruošėme vertingus patarimus jos giliam drėkinimui.

1 mitas: drėkinamasis serumas reikalingas tik sausai odai

Kovojant su riebia ir blizgia veido oda, gali pasirodyti, jog jai drėkinimas nereikalingas – oda ir taip atrodo pamaitinta. Tačiau tai – vienas dažniausių mitų apie odos drėkinimą.

Nepriklausomai nuo odos tipo, veido drėkinimas reikalingas visiems. Išsausėjusi oda dažnai pasireiškia papilkėjimu, tamsesniais paakiais, išsausėjusiais lūpų kampučiais. Tuo tarpu tinkamai sudrėkinta oda yra elastingesnė, atrodo gyvybinga, joje mažiau pastebimi senėjimo požymiai.

2 mitas: drėkinamasis serumas su hialuronu padeda išvengti senėjimo

Kad ir kaip norėtųsi, stebuklingas būdas, stabdantis natūralų odos senėjimą, neegzistuoja. Visgi įmanoma sustabdyti išankstinį odos senėjimą, kuris pasireiškia dėl mūsų odai nepalankių išorės dirgiklių.

Geriausias būdas užkirsti kelią išankstiniam odos senėjimui – nuolatinis drėgmės palaikymas. Tai padaryti padeda drėkinamosios veido priemonės su hialuronu. Nors priemonės, kurių sudėtyje yra natūralaus augalinio hialurono, nepadeda šių raukšlių panaikinti, sudrėkinta oda yra gyvybingesnė ir putlesnė, o tai mažina raukšlių matomumą.

3 mitas: veido drėkinimas natūralia kosmetika yra neveiksmingas

Šiuolaikinė natūrali kosmetika – tai ne tik kokosų aliejus, alavijo želė ar molio kaukės. Tai ir kosmetikos priemonės, kurių sudėtyje yra natūralūs ir neperdirbti produktai, nekenkiantys mūsų odai.

Natūralių kosmetikos priemonių sudėtyje rasite visus populiariausius ingredientus, skirtus giliam drėkinimui. Tarp jų – hialurono rūgštis, hidrolizuotas beta-gliukanas, glicerinas, cidonijų ar alavijų ekstraktai. Nors dalis šių produktų pavadinimų skamba sudėtingai, visi jie yra išgaunami iš augalinės kilmės produktų, todėl efektyviai drėkina ir yra visiškai nekenksmingi mūsų veido odai.

4 mitas: veido drėkinimui yra nesvarbi produktų naudojimų eiga

Prausiklis, tonikas, migla, pienelis, drėkinamasis serumas su hialuronu ar be jo, kremas, veido kaukės. Akivaizdu, jog veido drėkinimą užtikrinančių priemonių yra daugybė. Bet ar tiesa, jog jų naudojimo eiga nėra tokia svarbi?

Mitas! Kiekviena veido odai skirta priemonė atlieka savo funkciją. Kad ši funkcija būtų atlikta efektyviausiai, labai svarbu priemones naudoti rekomenduojama tvarka:

  1. Prausimas arba valymas. Tai geriausia atlikti veido prausikliu arba miceliniu vandeniu. Rinkdamiesi valymo priemonę, atkreipkite dėmesį, jog dalis jų gali turėti drėkinamųjų savybių. Pavyzdžiui, lietuviškos kosmetikos „Uoga Uoga“ micelinis vanduo yra su hialuronu, tad oda yra drėkinama jau pirmame žingsnyje.
  2. Tonizavimas. Ši priemonė, kitaip nei dažnai galvojama, ne valo, o atkuria prausimosi priemonių sutrikdytą odos pH pusiausvyrą ir paruošia odą drėkinimui. Tonikas taip pat gali būti drėkinantis: taip veikia natūrali „Uoga Uoga“ migla su hialuronu ir cidonijų ekstraktu.
  3. Drėkinimas serumu. Drėkinamasis serumas – labiausiai koncentruota priemonė. Būtent todėl serumo pakanka nedidelio kiekio: vienam kartui – vos vienas kavos pupelės dydžio lašas.
  4. Drėkinimas kremu. Dieninis arba naktinis kremas padeda užfiksuoti drėgmę ir sukurti apsauginį odos sluoksnį.

5 mitas: visos drėkinamosios veido priemonės tinka visiems odos tipams

Pradžioje jau išsiaiškinome: veido drėkinimas reikalingas visiems odos tipams. Visgi drėkinamosios veido priemonės kiekvienam odos tipui gali skirtis. Pavyzdžiui, riebiai odai rekomenduojama naudoti tokias priemones, kurių sudėtyje nėra aliejaus – šis gali kimšti poras.

Prieš renkantis priemones giliam drėkinimui, geriausia pasikonsultuoti su kosmetologu ar dermatologu. Specialistai padės nustatyti jūsų odos tipą, susipažinti su jos problemomis ir taip nuspręsti, kurios priemonės bus tinkamiausios būtent Jums.

Užs. 369

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments